Honey pokazała zdjęcia z wakacji, a internauci: Czy to co odbija się w okularach to... Nie uwierzycie, co dostrzegli

Na wakacje wybrała się z przyjaciółkami.
Honey zaskoczyła internatów zdjęciem Na jednym ze zdjęć w odbiciu okularów internauci dostrzegli... Honey chętnie publikuje zdjęcia z wakacji. Na jednym ze zdjęć w odbiciu okularów internauci dostrzegli... gołe pośladki. Okazało się jednak, że to kolana Honey Honey wraz z przyjaciółkami wypoczywa w Barcelonie. Na Instagramie pojawiła się mała fotorelacja. A internauci w odbiciu okularów wokalistki dostrzegli coś ciekawego. Sądząc po zdjęciach, Honey na wakacjach bawi się świetnie. Na Instagramie pokazała zdjęcia ze zwiedzania miasta, z przyjaciółkami i w bikini. Na jednym "selfie", które dodała Honey, internauci wychwycili w odbiciu okularów pewną intymną część ciała - nagie pośladki. Szybko się jednak okazało, że to tylko pomyłka, a w okularach odbijają się kolana Honey. Ufff... mogło być gorąco.

Honey wraz z przyjaciółkami wypoczywa w Barcelonie. Na Instagramie pojawiła się mała fotorelacja. A internauci w odbiciu okularów wokalistki dostrzegli coś ciekawego.

Sądząc po zdjęciach, Honey na wakacjach bawi się świetnie. Na Instagramie pokazała zdjęcia ze zwiedzania miasta, z przyjaciółkami i w bikini.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA HONEY Z WAKACJI >>

Na jednym "selfie", które dodała Honey, internauci wychwycili w odbiciu okularów pewną intymną część ciała...

HoneyScreen z Instagram.com/honkabiedronka

Szybko się jednak okazało, że to tylko pomyłka, a w okularach odbijają się kolana Honey. Ufff... mogło być gorąco.

PeeR

Więcej o:
Komentarze (5)
Honey pokazała zdjęcia z wakacji, a internauci: Czy to co odbija się w okularach to... Nie uwierzycie, co dostrzegli
Zaloguj się
  • gagula

    Oceniono 86 razy 80

    nie wiem, czy tylko dla mnie to było oczywiste że to kolana ?..

  • punkt.

    Oceniono 8 razy 8

    ...nawet jezyk celowo pokazuje jak miley hmmm szkoda,ze dziewczyna zatraca wlasna osobowosc, ale pomijajac ten drobny fakt to w blond fryzurce wyglada o niebo lepiej niz w ciemnych wlosach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX