Gdybyśmy nie zobaczyli, to nie uwierzylibyśmy, czyli co graficy zrobili z ciałem Cameron Diaz

Kolejna "masakra Photoshopem".

Cameron Diaz z nogami sięgającymi tam, gdzie sięga fantazja grafików. Efekt? Interesujący, ale chyba nie o to chodziło.

Cameron Diaz ma 42 lata i jest seksowną kobietą, jednak najwyraźniej nie według grafików z redakcji "Esquire". Zanim trafiła na okładkę sierpniowego wydania magazynu, przeszła gruntowną obróbkę polegającą na cyfrowym poprawieniu natury. W efekcie absurdalnie gładkie nogi gwiazdy sięgają tak wysoko, że po drodze trzeba przynajmniej dwukrotnie złapać oddech, żeby nadążyć za efektami radosnej twórczości specjalistów od Photoshopa.

Zwraca też uwagę anorektyczna chudość ramion aktorki i równie chudy tułów, dźwigające wydatne z kolei piersi. Być może ta okładka to efekt spełnionego szalonego snu jakiegoś grafika komputerowego, ale rezultat jego pracy jest równie bliski rzeczywistości, co proporcje ciała lalki Barbie.

Cameron DiazEsquire

Dramatyczną metamorfozę, jakiej poddano Cameron Diaz najlepiej obejrzeć porównując okładkę ze zdjęciami pozbawionymi retuszu. Tu na przykład widzimy, że graficy podnieśli aktorce uda i wszczepili talię osy.

Cameron DiazEsquire/East News

Piersi również uległy znaczącemu tuningowi.

Cameron DiazEsquire/East News

To nie pierwszy raz, kiedy graficy z "Esquire" potraktowali Cameron Diaz jako pole do eksperymentów. W 2012 roku ich ofiarą również wzięli na celownik piersi aktorki. Zastąpili je wtedy czymś, co przypomina dwie idealnie okrągłe piłki.

alex

Więcej o:
Komentarze (8)
Gdybyśmy nie zobaczyli, to nie uwierzylibyśmy, czyli co graficy zrobili z ciałem Cameron Diaz
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 28 razy 26

  Co zrobili? Stuningowali, czyli wyprasowali:D

 • szarobury

  Oceniono 20 razy 18

  Zwyczajna sprawa, grafik po godzinach rysuje mangi i trochę mu się jedno z drugim pomieszało.

 • noemi...

  Oceniono 4 razy 2

  Do anorektycznych ramion jeszcze jej daleko, więc bez przesady!!.. Ale pupę mogli zrobić jej kształtniejszą!!!..

 • Kasia Katarzyna

  Oceniono 6 razy 2

  Ci graficy zazwyczaj prasują tam, gdzie powinno pozostać 'non iron' i odwrotnie - gdzie mogliby odrobinę popuścić wodze fantazji - pozostawiają... "wymiętolone".

 • chlopskirozum

  0

  Akurat jeżeli chodzi o nogi to nic nie zrobili, wypięta poza robi swoje (dlatego zresztą te zachudzone modelki wiecznie takie powyginane, bo światło musi się mieć na czym oprzeć). Natomiast to, co zrobili z twarzą....

 • jacek3454

  Oceniono 12 razy -8

  Czy ktos wie dlaczego ta zalosna aktorke nazywaja Gwiazda Kina? To, zeby pokazac dupe, zeby zrobic kariere, akurat rozumiem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX