Jej nazwisko pewnie nic Wam nie powie, ale zobaczcie tylko, jakie zdjęcia pokazuje aktorka "M jak miłość"

Zobacz, jak wygląda Joanna Opozda.

Joanna Opozda - jej nazwisko pewnie nic Wam nie powie, ale zachęcamy Was do przyjrzenia jej się przez chwilę. Naprawdę warto, jest śliczna.

Widzowie serialu Polsatu, "Pierwsza miłość" kojarzą Joannę Opozdę jako arogancką modelkę Jowitę, fani "M jak miłość" jako Agatę - dziewczynę jednego z głównych bohaterów. Niestety, na tym role, dzięki którym 26-letnia aktorka mogłaby stać się szeroko rozpoznawalna, kończą się. Co prawda, zagrała jeszcze epizody w filmach "Noc życia" i "Siemiany", a także wystąpiła w kampanii bielizny InCity, jednak nadal dla większości widzów pozostaje anonimowa.

Wielka szkoda, bo rzadko zdarzają się aktorki o tak wyjątkowej urodzie. Wrażenie jest tym większe, jeśli przyjrzymy się zdjęciom, które wrzuca do sieci...

<< ZOBACZ ZDJĘCIA ŚLICZNEJ AKTORKI >>

karo

Więcej o:
Komentarze (29)
Jej nazwisko pewnie nic Wam nie powie, ale zobaczcie tylko, jakie zdjęcia pokazuje aktorka "M jak miłość"
Zaloguj się
 • marcelito

  Oceniono 165 razy 153

  "Jej nazwisko pewnie nic Wam nie powie" - takie powinno być motto tego portalu

 • koja

  Oceniono 94 razy 76

  Śliczna dziewczyna, ale te zdjęcia nie świadczą raczej o jej kunszcie aktorskim

 • lolologin

  Oceniono 99 razy 61

  Jestescie pewni, ze ma 26 lat? Bo minki i pozy na tych dziecinnych zdjęciach stroi jak 15-16letnia smarkula.

 • noltee

  Oceniono 39 razy 37

  "Jej nazwisko pewnie nic Wam nie powie, ale" pewnie chętnie poznacie ją od du...y strony.

 • weros

  Oceniono 35 razy 15

  no ładna, ładna

 • forfiter_jr

  Oceniono 24 razy 12

  Nazwisko nic nie mówi, to fakt. Ale dziewczyna bardzo ładna.

 • Admika Kami

  Oceniono 6 razy 6

  Ludzie, patrząc na to jak oceniacie panią Joannę to muszę stwierdzić, że robicie to po zwykłych pozorach. Większość z was którzy zostawili tutaj komentarz nie zna jej ani trochę ;) Więc dobra rada na przyszłość nie znam, nie oceniam. Większość z was po prostu jej zazdrości ;) Joanna jest naprawdę bardzo miłą osobą, utalentowaną aktorką. W PM właśnie to pokazuje, miejmy nadzieję, że wkrótce pojawi się jeszcze w innych produkcjach ;) Na swoim fp odpisuje fanom i ma z nimi naprawdę dobry kontakt ;D Jest też naprawdę piękną kobietą i ma wiele lepszych zdjęć, których ten portal już nie pokazał. Gdy czytam te wasze komentarze to mi się robi źle......
  Przyjrzyjcie się lepiej jej innym profesjonalnym zdjęciom i obejrzyjcie choć 1 odcinek jakiegoś serialu z jej udziałem ;)
  A wtedy przekonacie się jaki ma wielki talent :D

 • arizonaa

  Oceniono 5 razy 5

  Artykuł godny naplucia na niego i wyrzucenia do śmieci...Pani Joanna to nie tylko prześliczna kobieta,ale również bardzo utalentowana i skromna osoba...Zdjęcia,umieszczone tutaj to tylko 1/100 tego czym aktorka dzieli się na swoim fp z fanami! Dlaczego nie pokazano tutaj profesjonalnych zdjęć pani Asi,która jako modelka ma na prawdę spory dorobek,patrząc jak młoda jeszcze jest.Dlaczego nie napisano ,jak wspaniały kontakt utrzymuje pani Joanna z fanami,jak wdzięczna jest za każdy miły gest? A wszyscy którzy hejtują aktorkę,którą znają tylko z przypadkowych zdjęć dodanych przez portal,o tak niskim poziomie,jak Plotek,to gratuluję inteligencji.Czyżby żal dupe ściskał? ;)

 • xdakotax

  Oceniono 5 razy 5

  Świetna <3 Ma szansę na wybicie *.* ! i wielki plus za to jaki ma kontakt ze swoimi fanami więcej takich aktorek/aktorów! :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX