Artur Boruc i Sara Mannei wzięli ślub! Pokazali zdjęcie z uroczystości

A miały to być "tylko" wakacje :)
Artur Boruc i Sara Mannei wzięli ślub! A miały to być "tylko" wakacje Artur Boruc i Sara Mannei zapowiadali, że jadą na wakacje. Później okazało się, że w Grecji urządzili wieczór panieński i kawalerski. Wzięli tam także ślub! Zapowiadali, że jadą na wakacje, później okazało się, że w Grecji urządzili wieczór panieński i kawalerski, a teraz wzięli ślub! Artur Boruc i Sara Mannei pobrali się na wyspie Mykonos. Dzisiaj oboje wrzucili zdjęcia z uroczystości. "Pan i Pani B..." - napisali. Sara Mannei w niedzielę opublikowała zdjęcie, na którym widać na jej palcu obrączkę. Artur Boruc i Sara Mannei zorganizowali tam wieczór panieński i kawalerski. Zbliżający się wielkimi krokami ślub uczczono w popularnej restauracji Nammos na wyspie Mykonos siedmioma (tyle przynajmniej widać na zdjęciach) butelkami Dom Perignon. Cena za litr tego szampana to około 1000 złotych.

Zapowiadali, że jadą na wakacje, później okazało się, że w Grecji urządzili wieczór panieński i kawalerski, a teraz wzięli ślub!

Artur Boruc i Sara Mannei pobrali się na wyspie Mykonos. Dzisiaj oboje wrzucili zdjęcia z uroczystości.

Pan i Pani B... - napisali.

Sara Mannei w niedzielę opublikowała zdjęcie, na którym widać na jej palcu obrączkę.

<< ZOBACZ ZDJĘCIE ZE ŚLUBU BORUCA I MANNEI >>

Artur Boruc i Sara Mannei zorganizowali tam wieczór panieński i kawalerski. Zbliżający się wielkimi krokami ślub uczczono w popularnej restauracji Nammos na wyspie Mykonos siedmioma (tyle przynajmniej widać na zdjęciach) butelkami Dom Pérignon. Cena za litr tego szampana to około 1000 złotych.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z IMPREZY I POBYTU PARY W GRECJI >>

 

Abc

Więcej o:
Komentarze (6)
Artur Boruc i Sara Mannei wzięli ślub! Pokazali zdjęcie z uroczystości
Zaloguj się
 • gagula

  Oceniono 24 razy 22

  zarąbiście, kolejny temat na pare dni tak jak w kółko ślub Janachowskiej ?

 • forfiter_jr

  Oceniono 7 razy 7

  Bardzo ładna i malownicza wysepka. Byłem tam w zeszłym roku. Polecam.

  A jak dla mnie, to ślub mogli sobie wziąć w Piernikowie Dolnym.

 • Maa Marta

  Oceniono 29 razy 5

  a plotek zazdrosci, ze go nie zaprosili? i tak sie wlasnie robi, bez medialnego szumu. brawo i gratulacje dla mlodych. wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX