Zając pokłóciła się z fanką, która prowadziła jej profil na Facebooku. "Kontakt od dzisiaj mamy zerowy".

"Aneta Zając Official". Poczuła się gwiazdą?
Zając pokłóciła się z fanką "Aneta Zając Official". Poczuła się gwiazdą? Jak dotąd Anecie Zając wystarczał skromny fanpage na Facebooku. Miał ponad 50 tysięcy polubień, ale był prowadzony przez fanów - aktorka nie potrzebowała do tego sztabu specjalistów. Po wygranej w "Tańcu z Gwiazdami" poczuła najwidoczniej, że czas na zmiany. Na stronie facebookowej Anety Zając pojawiła się informacja o tym, że współpraca między aktorką a administratorką strony została zakończona, a ich kontakt od teraz jest "zerowy". Jednocześnie istnieje już strona Aneta Zając Official, z podpisem: "Oficjalny FanPage aktorki Anety Zając prowadzony przez osoby upoważnione". Ma już ponad 7 tys. polubień. Jednak osoba, która prowadziła poprzednią stronę, poczuła się chyba ciut urażona... Na nowej stronie fanów wciąż przybywa. Czy uda się znowu "dobić" do pięćdziesięciu tysięcy "lajków"?

Jak dotąd Anecie Zając wystarczał skromny fanpage na Facebooku. Miał ponad 50 tysięcy polubień, ale był prowadzony przez fanów - aktorka nie potrzebowała do tego sztabu specjalistów. Po wygranej w "Tańcu z Gwiazdami" poczuła najwidoczniej, że czas na zmiany.

Na stronie facebookowej Anety Zając pojawiła się informacja o tym, że współpraca między aktorką a administratorką strony została zakończona, a ich kontakt od teraz jest "zerowy". Jednocześnie istnieje już strona Aneta Zając Official, z podpisem: "Oficjalny FanPage aktorki Anety Zając prowadzony przez osoby upoważnione". Ma już ponad 7 tys. polubień. Jednak osoba, która prowadziła poprzednią stronę, poczuła się chyba ciut urażona...

Aneta Zając Facebook.com/AnetaZając

Na nowej stronie fanów wciąż przybywa. Czy uda się znowu "dobić" do pięćdziesięciu tysięcy "lajków"?

Aneta Zając Facebook.com/Aneta Zając Official

Aneta Zając Kapif

xiu

Więcej o:
Komentarze (5)
Zając pokłóciła się z fanką, która prowadziła jej profil na Facebooku. "Kontakt od dzisiaj mamy zerowy".
Zaloguj się
 • nihilist_24

  Oceniono 14 razy 6

  w tym jednym ją popieram

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 0

  No dramat i tragedia w jednym akcie.
  Widocznie za słabo płaciła swojej menedżerce pejsbukowej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX