Jednak nie będzie rozwodu. Katarzyna Glinka POGODZIŁA SIĘ z mężem. "Nie chodziło o zdradę"

"Nie chcą marnować tego, co ich łączy".
Glinka pogodziła się z mężem Jednak nie będzie rozwodu "Nie chodziło o zdradę" - zdradza znajomy Katarzyny Glinki. Aktorka postanowiła pogodzić się z mężem, więc zapowiadanego rozwodu nie będzie. Jeszcze w maju pisaliśmy o tym, że Katarzyna Glinka i jej mąż Przemysław Gołdon rozstali się. Aktorka co prawda unikała opowiadania o szczegółach, ale nie ukrywała, że przechodzi trudny moment w życiu. Teraz dowiadujemy się, że nawet jeżeli w planach był rozwód, to plany te uległy zmianie. - Doszli do wniosku, że za dużo ich łączy i szkoda to zmarnować. W końcu dziesięć wspólnych lat to kawał życia. Na pewno czeka ich ogromna praca nad odbudowaniem relacji. Na szczęście nie chodziło o zdradę - zdradziła "Fleszowi" przyjaciółka aktorki. Z dalszej części tekstu dowiadujemy się, że mąż jeszcze wprawdzie nie wrócił do domu, ale na zmianę z żoną zajmuje się synem Filipem.

"Nie chodziło o zdradę" - zdradza znajomy Katarzyny Glinki. Aktorka postanowiła pogodzić się z mężem.

Jeszcze w maju pisaliśmy o tym, że Katarzyna Glinka i jej mąż Przemysław Gołdon rozstali się. Aktorka co prawda unikała opowiadania o szczegółach, ale nie ukrywała, że przechodzi trudny moment w życiu. Teraz dowiadujemy się, że nawet jeżeli w planach był rozwód, to plany te uległy zmianie.

Doszli do wniosku, że za dużo ich łączy i szkoda to zmarnować. W końcu dziesięć wspólnych lat to kawał życia. Na pewno czeka ich ogromna praca nad odbudowaniem relacji. Na szczęście nie chodziło o zdradę - zdradziła "Fleszowi" przyjaciółka aktorki.

Z dalszej części tekstu dowiadujemy się, że mąż jeszcze wprawdzie nie wrócił do domu, ale na zmianę z żoną zajmuje się synem Filipem.

alex

Więcej o:
Komentarze (7)
Jednak nie będzie rozwodu. Katarzyna Glinka POGODZIŁA SIĘ z mężem. "Nie chodziło o zdradę"
Zaloguj się
 • konfucjusz

  Oceniono 29 razy 25

  to jest chore, że cały internet czyta i komentuje tak prywatne sprawy, już samo informowanie Nas o ich kłopotach to sell of privacy, ale podawanie okoliczności czy to zdrada, czy praca czy coś innego to już cyrk , w takich chwilach dziękuję opatrzności za 'bycie zwykłym małym szaraczkiem':)

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 6

  Jak nie rozwód, to co? Forma promocji?

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 3

  ooo cos nowego -nie rozwodzą się...

 • ladyzgaga

  Oceniono 9 razy 1

  Chcieli, żeby było o nich głośno, a że parcie na szkło ciągle ma, to takie "kawały" trzeba zostawić na czarną godzinę.

 • slawkosliwka

  Oceniono 7 razy 1

  Uważam że to dobra decyzja!

 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 9 razy -1

  A może tego rozwodu wcale miało nie być !? Ale jeśli miał być - to prosze co za wspaniała wiadomość podana rzez Plotka , prawie z samego rana.

  A jeśli , miłość tak szybko się wypaliła to niestety , jak pisze @dagmara - nic już z tego nie będze !
  Chociaż ( ?) czy miłość jest najlepszym spoiwem trwałości małżeństwa. Ważniejsze jest wzajemne zrozumienie i oddanie , bo małżeństwo potrzebuje ochrony , która pozwoli przetrwać burze. Bo kiedy ci ludzie są niedojrzali to ich związki się rozpadają.
  A miłość - tak wiele ma znaczeń ! Jest i miłość do dzieci ,do rodziców, zwierząt... , no i do - przyjaciół ! Dziwne , ale z reguły takie miłości się nie wypalają.

 • dagmara

  Oceniono 17 razy -3

  i tak z tego nic nie będzie, to znowu tylko kwestia czasu. Znam to z autopsji. Juz tego nie da się poskładac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX