Honey zmieniła fryzurę. Fani: Myślałam, że to Miley Cyrus. SZOK!

Kolejne wielkie zmiany.
Honey a la Cyrus Kolejne wielkie zmiany w życiu polskiej piosenkarki Wyglądasz jak Miley Cyrus - fani krótko podsumowali zdjęcie opublikowane przez Honey, na którym widać jej nową fryzurę. Czy piosenkarka zacznie też twerkować? Fanów, którzy przyszli w niedzielę na koncert Honey w Kołobrzegu, czekała ciekawa pozamuzyczna niespodzianka. Piosenkarka przez dłuższy czas wierna ciemnym odcieniom włosów, tym razem pokazała się jako blondynka. Zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. Chociaż na scenie obyło się bez twerku (a w każdym razie nic nam o tym nie wiadomo), skojarzenia fanów były jednoznaczne: - Na początku myślałam: "O, Miley Cyrus". Patrzę, pisze po polsku... SZOK... A to Honey. - Wyglądasz jak Miley Cyrus! - Myślałam, że to Miley. Rzeczywiście, krótkie, proste i zaczesane na bok włosy mogą budzić skojarzenia z amerykańską piosenkarką. Z Instagramu dowiadujemy się, że zajął się nimi nie byle kto, ale zakład Hair by Korzeniowska, Marii Korzeniowskiej, która w ubiegłym roku odebrała z rąk ministra kultury honorowy tytuł "Mistrza Rzemiosł Artystycznych.

"Wyglądasz jak Miley Cyrus" - fani krótko podsumowali nową fryzurę Honey.

Fanów, którzy przyszli w niedzielę na koncert Honey w Kołobrzegu czekała ciekawa, pozamuzyczna niespodzianka. Piosenkarka, przez dłuższy czas wierna ciemnym odcieniom włosów, tym razem pokazała się jako blondynka. Zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. Chociaż na scenie obyło się bez twerku (a w każdym razie nic nam o tym nie wiadomo), skojarzenia fanów były jednoznaczne.

<< NOWA FRYZURA HONEY >>

Na początku myślałam: "O, Miley Cyrus". Patrzę, pisze po polsku... SZOK... A to Honey.
Wyglądasz jak Miley Cyrus
Myślałam, że to Miley.

Rzeczywiście, krótkie, proste i zaczesane na bok włosy mogą budzić skojarzenia z amerykańską piosenkarką. Z Instagramu dowiadujemy się, że zajął się nimi nie byle kto, ale zakład Hair by Korzeniowska, Marii Korzeniowskiej, która w ubiegłym roku odebrała z rąk ministra kultury honorowy tytuł "Mistrza Rzemiosł Artystycznych. Honey na tym zdjęciu pozuje "z pewną taką nieśmiałością", jednak tutaj zobaczycie piosenkarkę z nową fryzurą i w pełnej krasie. Łatwo ją pomylić z Miley?

Honey Screen z Facebook.com/Instagram.com/Honey

alex

Więcej o:
Komentarze (5)
Honey zmieniła fryzurę. Fani: Myślałam, że to Miley Cyrus. SZOK!
Zaloguj się
 • gagula

  Oceniono 9 razy 7

  nie widzę żadnego podobieństwa ..

 • Kasia Katarzyna

  Oceniono 10 razy 0

  Fryz jaki był, taki jest. Zmieniła jedynie kolor, no chyba, że ja źle widzę. Włosy jak włosy, ale przyznać trzeba, że bardzo zgrabna z niej dziewczyna.

 • cerrie

  Oceniono 1 raz -1

  A mnie trochę skojarzyła się na tym zdjęciu z Justinem Bieberem ha ha :-D No sorry ale gdyby zdjęcie nie zostało podpisane że to właśnie ona, to pomyślałabym sobie że to jakiś chłopaczek, w dodatku lalusiowaty taki wymuskany chłopaczek zrobił sobie to zdjęcie ;-)

 • ciulowaty

  Oceniono 5 razy -5

  ze 2 lata temu to była taka śliczna dziewczyna.... a teraz? taka sobie przeciętna. nie wiem, jak ona to robi.... mam nadzieję że to tylko stylis(k)a do wywalenia na zbity pysk.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX