Zapowiadali, że jadą na wakacje do Grecji. Okazuje się jednak, że urządzili tam...

Artur Boruc i Sara Mannei świętują w Grecji.
Artur Boruc świętuje z narzeczoną Piłkarz spędza z ukochaną czas w Grecji Artur Boruc i Sara Mannei zapowiadali, że jadą na wakacje. Okazuje się jednak, że w Grecji urządzili wieczór panieński i kawalerski. Ślub musi być tuż-tuż. Artur Boruc i Sara Mannei zapowiadali, że jadą na wakacje. Okazuje się jednak, że w Grecji urządzili wieczór panieński i kawalerski. Ślub musi być tuż-tuż. Pisaliśmy niedawno o rajskich wakacjach Artura Boruca i jego narzeczonej. Zdjęcia z ich wspólnego wyjazdu można oglądać na instagramowych kontach obojga. To także stamtąd dowiedzieliśmy się, okazją do czego był wypad do Grecji. Artur Boruc i Sara Mannei zorganizowali tam wieczór panieński i kawalerski. Zbliżający się wielkimi krokami ślub uczczono w popularnej restauracji Nammos na wyspie Mykonos siedmioma (tyle przynajmniej widać na zdjęciach) butelkami Dom Perignon. Cena za litr tego szampana to około 1000 złotych.

Artur Boruc i Sara Mannei zapowiadali, że jadą na wakacje. Okazuje się jednak, że w Grecji urządzili wieczór panieński i kawalerski. Ślub musi być tuż, tuż.

Pisaliśmy niedawno o rajskich wakacjach Artura Boruca i jego narzeczonej. Zdjęcia z ich wspólnego wyjazdu można oglądać na instagramowych kontach obojga. To także stamtąd dowiedzieliśmy się, okazją do czego był wypad do Grecji.

Artur Boruc i Sara Mannei zorganizowali tam wieczór panieński i kawalerski. Zbliżający się wielkimi krokami ślub uczczono w popularnej restauracji Nammos na wyspie Mykonos siedmioma (tyle przynajmniej widać na zdjęciach) butelkami Dom Pérignon. Cena za litr tego szampana to około 1000 złotych.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z IMPREZY I POBYTU NARZECZONYCH W GRECJI >>

karo

Więcej o:
Komentarze (5)
Zapowiadali, że jadą na wakacje do Grecji. Okazuje się jednak, że urządzili tam...
Zaloguj się
  • marycha1

    Oceniono 15 razy 7

    To ta zdzi..., dla której Boruc zostawił żonę z maleńkim dzieckiem ...

  • gagula

    Oceniono 7 razy -1

    najwyższa pora, nie widzę nic dziwnego w tym że chcą się pobrać ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX