Poznaliśmy ją jako dziewczynkę w "Modern Family". Nie możemy uwierzyć, jak się zmieniła. TAKIEJ (naturalnej) metamorfozy nie było

Młoda gwiazda "Modern Family" dorasta.

Ariel Winter dorasta na oczach telewidzów. I to JAK! W ciągu pięciu sezonów przeszła ogromną metamorfozę. Z niewinnej dziewczynki przemieniła się w seksowną kobietę o wyjątkowo obfitym biuście.

Ariel Winter znana jest jako Alex Dunphy, czyli najmłodsza córka Claire i Phila Dunphy, sympatycznej pary z serialu "Modern Family". Dziś aktorka nie przypomina już skromnej kujonki, swoją dorosłość podkreśla odważnymi, może czasem nawet za bardzo, kreacjami. To jedna z tych metamorfoz, które są całkowicie naturalne (żadnych operacji i zabiegów medycyny estetycznej) i robią niesamowite wrażenie.

<< ZOBACZ JAK SIĘ ZMIENIŁA ARIEL WINTER >>

W sympatycznym i wielokrotnie nagradzanym serialu pojawia się od 2009 roku (miała wówczas 11 lat) aż do teraz. W tym czasie każde jej wyjście na czerwony dywan było uważnie obserwowane. Ariel zaczęła bowiem wyrastać na obłędnie seksowną kobietę. Na szczególną uwagę zasługują jej piękne piersi - dziewczyna jest szczupła, a biust ma naprawdę imponujący rozmiar. Ciężko oderwać od niego wzrok. Jeśli tak dalej pójdzie, za kilka lat Winter będzie największą sexbombą Hollywood.

karo