"Jedna z sąsiadek się wyłamała i nasłała na nas Policję", czyli jak Michał Wiśniewski organizował "Domówkę"

Michał Wiśniewski pokazał dom. Zorganizował w nim koncert.

Michał Wiśniewski zorganizował "Domówkę", czyli wyjątkowy koncert w swoim domu, który transmitowała na żywo... Telewizja Rolnicza (tak, nie pomyliliśmy się!). Sąsiedzi skarżyli się już na same próby przed imprezą.

Michał Wiśniewski we współpracy z Telewizją Rolniczą zorganizował oryginalne wydarzenie zatytułowane "Domówka, czyli Pokojowy Koncert Ich Troje & Przyjaciele 2014". Sąsiadom dawały się we znaki już same przygotowania do koncertu. Stawianie sceny czy przywożenie przenośnych toalet musiało być dość uciążliwe, skoro, jak poinformował sam Wiśniewski, wezwano policję.

Przyjechała Policja, po raz pierwszy ... Co będzie jutro jak rajdówki przejadą 150 km/h Wrzosową ... Strach się bać ! Jedna z sąsiadek się wyłamała i nasłała na nas Policję. No cóż ... Jutro damy popalić do 2 w nocy .... - pisał na Facebooku dzień wcześniej.

Michał Wiśniewski, dom, domy gwiazdScreen z Youtube.com

 

Michał Wiśniewski, dom Screen z Facebook.com/MichalChristianWisniewski

Michał Wiśniewski, dom Screen z Facebook.com/MichalChristianWisniewski

 

Koncert zorganizowano w Piasecznie, w domu Wiśniewskiego, w którym muzyk mieszka już od kilku lat. Skoro policja wzywana był już podczas samych prób do koncertu, to możemy sądzić, że i samo wydarzenie było udane.

karo

Więcej o: