Jak poderwa Drake'a? Nicki Minaj ma na to sposób: Lubi duże...

Zdradziła bardzo dużo.
Jak poderwa Drake'a? Nicki Minaj ma na to sposób: Lubi duże... Nicki Minaj wie, jak uwieść Drake'a. - On lubi intelektualistki. Lubi duże pupy, ale lubi też dziewczyny, które potrafią poprowadzić rozmowę - zdradziła Nicki Minaj wie, jak uwieść Drake'a. Wszystkie panie, które chcą zdobyć jego względy, powinny wziąć sobie kilka słów Nicki. Ona sama bardzo go lubi, ale nie mogłaby się związać z artystą. Słowa Nicki przytacza "Posh 24": Nie pamiętam, żebym twierdziła, że jest idealnym facetem. No dobrze, jest ideałem, ale ja nie szukam artysty. Jedna artystyczna dusza w związku wystarczy, drugi wszystko komplikuje. Zdradziła również, jakie kobiety lubi Drake. Myślę, że on lubi intelektualistki. Lubi duże pupy, ale lubi też dziewczyny, które potrafią poprowadzić rozmowę. Cóż, inteligentna i z dużą pupą. No to może Nicki?

Nicki Minaj wie, jak uwieść Drake'a. Wszystkie panie, które chcą zdobyć jego względy, powinny wziąć sobie kilka słów Nicki. Ona sama bardzo go lubi, ale nie mogłaby się związać z artystą. Słowa Nicki przytacza "Posh 24":

Nie pamiętam, żebym twierdziła, że jest idealnym facetem. No dobrze, jest ideałem, ale ja nie szukam artysty. Jedna artystyczna dusza w związku wystarczy, drugi wszystko komplikuje.

Zdradziła również, jakie kobiety lubi Drake.

Myślę, że on lubi intelektualistki. Lubi duże pupy, ale lubi też dziewczyny, które potrafią poprowadzić rozmowę.

Cóż, inteligentna i z dużą pupą. No to może Nicki?

Drake.JORDAN STRAUSS/INVISION/AP/Jordan Strauss

Mix