Edyta Górniak ROZSTAŁA SIĘ z Piotrem Schrammem. Wydała oficjalne oświadczenie

Poinformowała o tym na Facebooku.
Górniak rozstała się z Schrammem Poinformowała o tym na Facebooku. "Oficjalnie zakończył się mój związek z Piotrem Schrammem" - napisała Edyta Górniak w oficjalnym oświadczeniu. Edyta Górniak o rozstaniu z partnerem, Piotrem Schrammem, poinformowała publikując "komunikat oficjalny" na swoim profilu na Facebooku. Z jego treści dowiadujemy się, że para rozstała się w przyjaźni. "Pragnę poinformować, iż oficjalnie zakończył się związek mój z Piotrem Schrammem. Oświadczenie to służyć ma ukróceniu wszelkich spekulacji i interpretacji Naszej decyzji. Na przestrzeni ostatniego roku relacja Nasza przekształcała się. Uczucie moje wygasło, pozostawiając miejsce czystej Przyjaźni" - czytamy w oświadczeniu. Z dalszej części oświadczenia dowiadujemy się, że rozstanie nie przeszkodzi byłej już parze kontynuować wspólną pracę zawodową i angażowanie się w projekty specjalne.

"Oficjalnie zakończył się mój związek z Piotrem Schrammem" - napisała Edyta Górniak w oficjalnym oświadczeniu.

Edyta Górniak o rozstaniu z partnerem, Piotrem Schrammem, poinformowała publikując "komunikat oficjalny" na swoim profilu na Facebooku. Z jego treści dowiadujemy się, że para rozstała się w przyjaźni.

Pragnę poinformować, iż oficjalnie zakończył się związek mój z Piotrem Schrammem. Oświadczenie to służyć ma ukróceniu wszelkich spekulacji i interpretacji Naszej decyzji. Na przestrzeni ostatniego roku relacja Nasza przekształcała się. Uczucie moje wygasło, pozostawiając miejsce czystej Przyjaźni - czytamy w oświadczeniu.

Z dalszej części oświadczenia dowiadujemy się, że rozstanie nie przeszkodzi byłej już parze kontynuować wspólną pracę zawodową i angażowanie się w projekty specjalne.

Edyta Górniak Screen z Facebook.com/Edyta Górniak

alex