Pamiętacie "Klan urwisów"? Główni bohaterowie spotkali się przypadkiem po 20 latach od premiery. Sami się nie poznali!

Nie widzieli się 18 lat.
"Klan urwisów" - spotkanie po latach Filmowi bohaterowie - Alfalfa i Spanky - wpadli na siebie w Nowym Orleanie Aktorzy z "Klanu urwisów" - Bug Hall i Travis Tedford - spotkali się przypadkowo na wakacjach w Nowym Orleanie. Nie widzieli się 18 lat i ledwo się poznali. "Kiedy minąłem go na ulicy, wydawało mi się, że to on, ale nie byłem pewien. On tak samo. To zabawne" - dziecięcy aktorzy z "Klanu urwisów" spotkali się przypadkowo na ulicy. Zmienili się tak bardzo, że nie byli w stanie się rozpoznać. Pamiętacie zgraję uroczych dzieciaków z filmu "Klan urwisów"? Większość dziecięcy aktorów występujących w filmie nie poszła tą ścieżką kariery i ślad po nich zaginął. Nie utrzymują też bliższych relacji. Ta historia jest więc naprawdę niezwykła. Od premiery filmu minęło dokładnie 20 lat, a aktorzy wcielający się w role głównych bohaterów, Alfalfy i Spanky'ego, nie widzieli się od 18 lat. Aż do teraz. "Najdziwniejszą rzeczą jaka spotkała mnie w czasie wakacji w Nowym Orleanie było spotkanie Buga (Alfalfy). Nie widzieliśmy się od ponad 18 lat. Żaden z nas nie wiedział o pobycie drugiego w mieście" - napisał pod zdjęciem zamieszczonym na Facebooku Travis Tedford, który grał pulchnego Spanky'ego. Na życzenie fanów dokładniej opisał okoliczności tego niespodziewanego spotkania po latach. "Próbowałem to opisać w najprostszy sposób, ale być może coś pochrzaniłem. Po prostu byłem w ten weekend na urlopie w Nowym Orleanie. Siedziałem w kawiarni Du Monde i pisałem coś na ten temat na Facebooku. Chwilę później dostałem SMS-a od Buga, w którym napisał, że przed chwilą minęliśmy się na ulicy. Wiedział, że to zbyt duży przypadek by sobie odpuścić spotkanie. Później tego wieczoru spotkaliśmy się i ruszyliśmy do kilku miejsc z fajną muzyką" - opowiadał Travis Tedford. Ale to nie jest najlepsza część historii. Mężczyźni nie poznali się! "Kiedy minąłem go na ulicy, wydawało mi się, że to on, ale nie byłem pewien. On tak samo. To zabawne, bo szliśmy i gapiliśmy się tak na siebie. Powiedziałem: "Bug?", a potem padliśmy sobie w ramiona" - opisywał filmowy Spanky.

"Kiedy minąłem go na ulicy, wydawało mi się, że to on, ale nie byłem pewien. On tak samo. To zabawne" - dziecięcy aktorzy z "Klanu urwisów" spotkali się przypadkowo na ulicy. Zmienili się tak bardzo, że nie byli w stanie się rozpoznać.

Pamiętacie zgraję uroczych dzieciaków z filmu "Klan urwisów"? Większość dziecięcy aktorów występujących w filmie nie poszła tą ścieżką kariery i ślad po nich zaginął. Nie utrzymują też bliższych relacji. Ta historia jest więc naprawdę niezwykła. Od premiery filmu minęło dokładnie 20 lat, a aktorzy wcielający się w role głównych bohaterów, Alfalfy i Spanky'ego, nie widzieli się od 18 lat. Aż do teraz.

Najdziwniejszą rzeczą jaka spotkała mnie w czasie wakacji w Nowym Orleanie było spotkanie Buga (Alfalfy). Nie widzieliśmy się od ponad 18 lat. Żaden z nas nie wiedział o pobycie drugiego w mieście - napisał pod zdjęciem zamieszczonym na Facebooku Travis Tedford, który grał pulchnego Spanky'ego.

Klan urwisówKlan urwisów

Na życzenie fanów dokładniej opisał okoliczności tego niespodziewanego spotkania po latach.

Próbowałem to opisać w najprostszy sposób, ale być może coś pochrzaniłem. Po prostu byłem w ten weekend na urlopie w Nowym Orleanie. Siedziałem w kawiarni Du Monde i pisałem coś na ten temat na Facebooku. Chwilę później dostałem SMS-a od Buga, w którym napisał, że przed chwilą minęliśmy się na ulicy. Wiedział, że to zbyt duży przypadek by sobie odpuścić spotkanie. Później tego wieczoru spotkaliśmy się i ruszyliśmy do kilku miejsc z fajną muzyką

Ale to nie jest najlepsza część historii. Mężczyźni nie poznali się!

Kiedy minąłem go na ulicy, wydawało mi się, że to on, ale nie byłem pewien. On tak samo. To zabawne, bo szliśmy i gapiliśmy się tak na siebie. Powiedziałem: "Bug?", a potem padliśmy sobie w ramiona - opisywał.

A tak teraz wyglądają. Wy też byście ich nie rozpoznali?

Travis Tedford i Bug HallFacebook.com/traviswtedford

Nadal tacy uroczy jak 20 lat temu?

aga