Simpson raz chudła, raz tyła, i nie dało się nadążyć za jej wagą. Ale jej nowe zdjęcie po prostu MUSICIE ZOBACZYĆ

Gwiazda znów jest w świetnej formie.

Chcieć to móc? Zdecydowanie! Właśnie udowodniła to Jessica Simpson, która po latach balansowania na granicy otyłości, wróciła do sylwetki z początków swojej muzycznej kariery. Znów zachwyca!

Jessica Simpson od lat ma problemy z utrzymaniem stałej wagi. Na naszych oczach zrzucała kilogramy i znów tyła. Wydaje się jednak, że tym razem gwiazda wzięła się porządnie za siebie. Chodzi na siłownię, zdrowo się odżywia i znów pokazuje super zgrabne ciało w odsłaniających nogi sukienkach. Gdy zobaczyliśmy jej najnowsze zdjęcia na Instagramie, dosłownie szczęki nam opadły.

<< JESSICA SIMPSON ZNÓW JEST SZCZUPŁA I SEKSOWNA >>

Dla porównania: tak Simpson wyglądała w 2009 roku. I mimo kilku nadprogramowych kilogramów, wcale nie wyglądała źle. Najgorsze przyszło kilka lat później.

Jessica SimpsonA. GILBERT / PR PHOTOS/A. Gilbert / PR PhotosJessica SimpsonA. GILBERT / PR PHOTOS/A. Gilbert / PR Photos

A tak wyglądała zaraz po ciąży, w połowie 2013 roku. To właśnie wtedy podjęła decyzję o odchudzaniu. Nikt nie był do końca przekonany, że tym razem jej się uda. Ona jednak udowodniła, że potrafi!

80511, LOS ANGELES, CALIFORNIA - Monday July 2, 2012. **EXCLUSIVE** Jessica Simpson shows off her cleavage in a low cut top as she arrives for a workout in Los Angeles. Simpson recently tweeted a photograph of her ample, post-pregnancy cleavage with the line, BRUJA/JUAN SHARMA, PACIFICCOASTN/EAST NEWS/Bruja/Juan Sharma, PacificCoastN

Musicie przyznać, że w porównaniu z tym NOWE ZDJĘCIA robią wrażenie.

aga