Najpierw huczne wesele, a teraz luksusowa podróż poślubna. Wesołowski i Szczurek na Seszelach

Czekały na nich rajskie warunli
Wesołowski i Szczurek na Seszelach Najpierw huczne wesele, a teraz luksusowa podróż poślubna Świeżo upieczeni małżonkowie Kuba Wesołowski i Małgorzata Szczurek pochwalili się zdjęciem z podróży poślubnej. Wybrali się na Seszele Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek po hucznym weselu, które odbyło się w zeszłą sobotę, wybrali się na miesiąc miodowy. Żona aktora zamieściła na Instagramie zdjęcie z widokiem na piękny wodospad. Poprosiła fanów, żeby zgadli, gdzie wypoczywają. - Wodospad, natura, piękno, dżungla, woda, raj, wakacje, zgadnij, gdzie jestem :) - podpisała zdjęcie. Pewnie sami nie wiedzielibyśmy, gdzie państwo młodzi wybrali się na wakacje, ale ktoś się wygadał. Kierunek podróży nie pozostał długo tajemnicą, bo jedna ze znajomych Szczurek wygadała się, że para wypoczywa na Seszelach. - Seszele to jeden z najdroższych kierunków, jaki można wybrać na podróż poślubną. Państwo Wesołowscy są więc fanami prawdziwych luksusów. 8 dni wypoczynku z opcją all inclusive dla 2 osób w tym miejscu to koszt minimum 12 000 zł do nawet 37 000 zł - czytamy na portalu Wakacje.pl. Wesołowscy brali zresztą przykład od najlepszych, bo na Seszelach w podróży poślubnej wypoczywali np. księżna Kate i książę William. Para przez 2 tygodnie bawili się tam w luksusowej willi. Noc w tamtym miejscu kosztowała 4 000 funtów, czyli ponad 17 000 złotych. Szczurek umila sobie czas lekturą. Na Instagramie pokazała książkę, którą czyta. Wybrała biografię Christiana Diora i gorąco zachęcała do jej przeczytania. - Tak interesujący człowiek, z tak niebywałą historią i niesamowitym talentem! Polecam przeczytać jego biografię! Jest niesamowita! - napisała.

Świeżo upieczeni małżonkowie pochwalili się zdjęciem z podróży poślubnej. Wybrali egzotyczny kierunek.

Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek po hucznym weselu, które odbyło się w zeszłą sobotę, wybrali się na miesiąc miodowy. Żona aktora zamieściła na Instagramie zdjęcie z widokiem na piękny wodospad. Poprosiła fanów, żeby zgadli, gdzie wypoczywają.

Wodospad, natura, piękno, dżungla, woda, raj, wakacje, zgadnij, gdzie jestem :) - podpisała zdjęcie.

Pewnie sami nie wiedzielibyśmy, gdzie państwo młodzi wybrali się na wakacje, ale ktoś się wygadał. Kierunek podróży nie pozostał długo tajemnicą, bo jedna ze znajomych Szczurek wygadała się, że para wypoczywa na Seszelach.

Agnieszka Szczurek Instagram.com/szczureczek

Seszele to jeden z najdroższych kierunków, jaki można wybrać na podróż poślubną. Państwo Wesołowscy są więc fanami prawdziwych luksusów. 8 dni wypoczynku z opcją all inclusive dla 2 osób w tym miejscu to koszt minimum 12 000 zł do nawet 37 000 zł, czytamy na portalu Wakacje.pl.

Agnieszka Szczurek Instagram.com/szczureczek

Wesołowscy brali zresztą przykład od najlepszych, bo na Seszelach w podróży poślubnej wypoczywali np. księżna Kate i książę William. Para przez 2 tygodnie bawiła się tam w luksusowej willi. Noc w tamtym miejscu kosztowała 4 000 funtów, czyli ponad 17 000 złotych.

Szczurek umila sobie czas lekturą. Na Instagramie pokazała książkę, którą czyta. Wybrała biografię Christiana Diora i gorąco zachęcała do jej przeczytania.

Tak interesujący człowiek, z tak niebywałą historią i niesamowitym talentem! Polecam przeczytać jego biografię! Jest niesamowita! - napisała.

Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski w podróży poślubnej Instagram.com/szczureczek

 

Vic