Tego przyjęcia mogłaby pozazdrościć nastolatka. Pierwsze (i huczne) urodziny córki Kardashian

Córka Kim Kardashian skończyła rok. Rodzina wyprawiła jej przyjęcie urodzinowe.
Huczne urodziny córeczki Kardashian Córka Kim Kardashian skończyła rok. Rodzina wyprawiła jej przyjęcie urodzinowe Diabelski młyn, karaoke i goście w indiańskich przebraniach. Na takie atrakcje mogli liczyć zaproszeni na pierwsze urodziny North West Jeśli połączymy szalony klan rodziny Kardashianów i fakt, że jedyna córka Kim Kardashian i Kanye Westa - North West - skończyła właśnie rok, to wiedźcie, że coś z pewnością będzie się działo. Kiedy 15 czerwca North obchodziła pierwsze urodziny, Kardashian i West przebywali akurat w Nowym Jorku. Świeżo upieczeni małżonkowie zabrali córkę do Muzeum Dziecięcego na Manhattanie. Natomiast w sobotę rodzina Kardashianów wyprawiła huczną imprezę na cześć Nori. Przyjęcie odbyło się pod nazwą Kidchella, luźno nawiązującą do prawdziwego muzycznego festiwalu Coachella. Dress code: kreacje nawiązujące do środowiska bohemy. A na jakie atrakcje mogli liczyć goście? Jedną z nich byłą wielka scena, na której każdy mógł spróbować swoich sił w karaoke. Jednak to, co najbardziej rzucało się w oczy, to ogromny diabelski młyn. Zdjęciami z imprezy pochwaliły się w sieci mama Kim, Kris Jenner i jej siostry. Khloe Kardashian opublikowała zdjęcie z urodzin, do którego pozuje w przebraniu Indianki. - Obłoki, śpiew ptaków, bulgotanie wody. Spełnianie pragnienia. Dzięki wodzie. #Kidchella moja pierwsza Coachella!!! - podpisała.

Diabelski młyn, karaoke i goście w indiańskich przebraniach. Na takie atrakcje mogli liczyć zaproszeni na pierwsze urodziny North West.

Jeśli połączymy szalony klan rodziny Kardashianów i fakt, że jedyna córka Kim Kardashian i Kanye Westa - North West - skończyła właśnie rok, to wiedźcie, że coś z pewnością będzie się działo.

Kiedy 15 czerwca North obchodziła pierwsze urodziny, Kardashian i West przebywali akurat w Nowym Jorku. Świeżo upieczeni małżonkowie zabrali córkę do Muzeum Dziecięcego na Manhattanie. Natomiast w sobotę rodzina Kardashianów wyprawiła huczną imprezę na cześć Nori.

Przyjęcie odbyło się pod nazwą Kidchella luźno nawiązującą do prawdziwego muzycznego festiwalu Coachella. Dress code: kreacje nawiązujące do środowiska bohemy. A na jakie atrakcje mogli liczyć goście? Jedną z nich byłą wielka scena, na której każdy mógł spróbować swoich sił w karaoke. Jednak to, co najbardziej rzucało się w oczy, to ogromny diabelski młyn.

Kim Kardashian, North West, Kanye WestEast News

Zdjęciami z imprezy pochwaliły się w sieci mama Kim, Kris Jenner i jej siostry. Khloé Kardashian, opublikowała zdjęcie z urodzin, do którego pozuje w przebraniu Indianki.

Obłoki, śpiew ptaków, bulgotanie wody. Spełnianie pragnienia. Dzięki wodzie. #Kidchella moja pierwsza Coachella!!! - podpisała.

<< JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE URODZINOWE NORTH WEST >>

 

Vic