Tak wyeksponowanych piersi nie widzieliśmy już dawno. Krupa: Mój dekolt przyćmił casting do "Top Model"

Ma czym oddychać.

Joanna Krupa lubi szokować i odsłaniać ciało, ale tak głębokiego dekoltu chyba jeszcze nie miała.

Właśnie rozpoczęły się castingi do nowej edycji programu "Top Model". Nie mogło na nich oczywiście zabraknąć największej gwiazdy show i przewodniczącej jury, Joanny Krupy. I zamiast o nowych uczestniczkach, wszyscy mówią o jej dekolcie.

Zdaje się, że mój dekolt przyćmił casting do "Top Model". LOL - napisała pod fotką umieszczoną na Instagramie.

I rzeczywiście tak było. Nie ma zresztą co mówić. Zobaczcie sami, jak wyglądała.

<< TO SIĘ NAZYWA GŁĘBOKI DEKOLT >>

W komentarzach pod zdjęciem fani wytknęli Krupie zbytnią pewność siebie i zarozumiałość. Modelka tłumaczyła jednak, że napisała tak, bo sama śmieje się z burzy jaką rozpętała w mediach jej odważna kreacja.

aga

Więcej o:
Komentarze (23)
Tak wyeksponowanych piersi nie widzieliśmy już dawno. Krupa: Mój dekolt przyćmił casting do "Top Model"
Zaloguj się
 • russel

  Oceniono 90 razy 74

  Krupa w Stanach chodziła w przezroczystej bluzce. Jej cycki każdy mógł dokładnie zlustrować, więc nie zawracajcie głowy takimi pierdołami.

 • piroman

  Oceniono 58 razy 46

  A co to za głęboki dekolt jak pięt nie widać ?
  Maleńkie rozcięcie zaledwie.

 • grzesio123

  Oceniono 53 razy 39

  Piróg jak talib z bazaru w Karaczi :)

 • lenore

  Oceniono 27 razy 21

  Piersi to tam niewiele. Silikon glownie.

 • browaryr

  Oceniono 11 razy 7

  cycki jak cycki a ten pizdus z boku wyglada jak koza ciapatego,,,

 • y

  Oceniono 35 razy 3

  To nie cycki - to placki.

 • cerrie

  Oceniono 46 razy 2

  A po co jej w ogóle eksponować biust? Przecież już każdy widział jej cycki z każdej strony, więc nie sądzę aby ktoś mógł dostrzec w jej biuście coś nowego i ekscytującego ;-) Rozumiem gdy to mąż dzień w dzień zachwyca się biustem swojej żony, bo to normalne że fascynuje go jej biust. Im dokładniej partner chce poznać swoją partnerkę, tym dokładniej będzie potrafił spełnić jej pragnienia, i w miarę szybko zareagować gdy ta będzie potrzebowała pomocy. Ale nigdy nie zrozumiem facetów, którzy podniecają się biustami obcych bab w świerszczykach, zwłaszcza na widok sztucznych lalek Barbie. Czyżby kobiety lubiły oglądać znane "Oszpecone" przez photoshopa gwiazdy w czasopismach, by chociaż się połudzić że one też przy odrobinie wysiłku tak mogłyby wyglądać. A faceci gapią się na gołe silikonowe cycki w świerszczykach jak mantrę sobie powtarzając że to prawdziwe i naturalne piersi? Wszak ponoć im bardziej człowiek coś sobie wmawia, to tym bardziej jest skłonny się do tego przekonać ;-) Mnie Krupa już nigdy do siebie nie przekona. Stylizuje się na głupią blondi, z kiczowatą manierą pod postacią kaleczenia Polskiej mowy. Pokazuje tylko że aby zaistnieć w show biznesie, to trzeba być marionetką która, aby coś osiągnąć musi tańczyć jak jej zagrają. A dla mnie zero natury równa się zero 100% doznań, pod każdym względem estetycznym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX