Lewandowscy potrafią wypoczywać! Najpierw luksusowe wakacje na jachcie, a teraz...

Nie robią wolnego od sportu.
Lewandowscy potrafią wypoczywać! Najpierw luksusowe wakacje na jachcie, a teraz Kalifornia. Lewandowscy potrafią wypoczywać! Najpierw luksusowe wakacje na jachcie, a teraz Kalifornia. Miała ograniczyć aktywność w internecie, a tymczasem mamy gorącą fotorelację ze słonecznej Kalifornii. Anna Lewandowska kilka dni temu poinformowała internautów śledzących jej bloga oraz Instagram, że ograniczy trochę aktywność w internecie, ponieważ wybiera się z mężem na urlop. Zawiedzionych fanów czekała jednak niespodzianka, ponieważ Lewandowska znalazła czas, żeby pokazać na Instagramie zdjęcia z rozświetlonej upalnymi promieniami słońca Kalifornii. Minifotoreportaż zawiera dokumentację ćwiczeń dietetyczki oraz wyprawy po świeże owoce i warzywa. Ćwiczę co rano! Kocham to miejsce - napisała pod jednym ze zdjęć. To już drugie w krótkim czasie wakacje Anny i Roberta Lewandowskich. Pod koniec maja zrobili sobie wypad do malowniczego Portofino we Włoszech. Półnagi Robert skakał do wody, a jego żona Anna w samym bikini cieszyła się promieniami słonecznymi.

Miała ograniczyć aktywność w internecie, a tymczasem mamy gorącą fotorelację ze słonecznej Kalifornii. Anna Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach.

Anna Lewandowska kilka dni temu poinformowała internautów śledzących jej bloga oraz Instagram, że ograniczy trochę aktywność w internecie, ponieważ wybiera się z mężem na urlop. Zawiedzionych fanów czekała jednak niespodzianka, ponieważ Lewandowska znalazła czas, żeby pokazać na Instagramie zdjęcia z rozświetlonej upalnymi promieniami słońca Kalifornii. Mini fotoreportaż zawiera dokumentację ćwiczeń dietetyczki oraz wyprawy po świeże owoce i warzywa.

Ćwiczę co rano! Kocham to miejsce - napisała pod jednym ze zdjęć.

<< ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z WAKACJI >>

To już drugie w krótkim czasie wakacje Anny i Roberta Lewandowskich. Pod koniec maja zrobili sobie wypad do malowniczego Portofino we Włoszech. Półnagi Robert skakał do wody, a jego żona Anna w samym bikini cieszyła się promieniami słonecznymi.

<< WŁOSKIE WAKACJE LEWANDOWSKICH >>

PeeR

Więcej o:
Komentarze (13)
Lewandowscy potrafią wypoczywać! Najpierw luksusowe wakacje na jachcie, a teraz...
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 53 razy 23

  Irytuje mnie takie gadanie , że ona jest nikim bez niego itd. R.Lewandowski jest bajecznie bogaty, Anna jest jego żoną. Jeśli on jedzie na wypasione wakacje to co z nią?Ma siedzieć w piwnicy? Ludzie ogarnijcie się.

 • lenore

  Oceniono 54 razy 20

  Laska od lat ostro zapierdziela na tytuły mistrzowskie w karate, a matołki myślą, że ona jest nikim, albo 'cieniem' męża. Puknijcie się, to Chodakowska jest wydmuszką medialną, a nie Lewandowska (z mężem, czy bez).

 • jagss

  Oceniono 17 razy 17

  trzeba się instagramować inaczej do reklamy nie zechcą wziąć

 • qula

  Oceniono 64 razy 14

  urody jej bozia poskapila,ale tupetu ma w nadmiarze,kiedys tego nie miala to teraz rzucila sie jak szczerbaty na suchary.

 • browaryr

  Oceniono 12 razy 10

  szał ludzie na wakacjach...

 • komentarzyca

  Oceniono 10 razy 6

  ja też potrafię wypoczywać...

 • lenore

  Oceniono 22 razy 4

  Ale ona ma piekna figure!

 • browaryr

  Oceniono 7 razy 3

  i do tego wypoczywają-łaaaał!...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX