Rusin narzeka na brak ścieżek rowerowych w Warszawie. Zrobiła jednak... błąd ortograficzny. Internauci: Wstyd! Dziennikarka odpowiada

Czym tak zawiodła internautów?
Rusin narzeka na brak ścieżek rowerowych w Warszawie Zrobiła jednak... błąd ortograficzny. Internauci: Wstyd! Rusin narzeka na brak ścieżek rowerowych w Warszawie. Kinga Rusin wolny czas poświęciła na jazdę rowerem po Warszawie. Dziennikarka nie jest jednak zadowolona z warunków jazdy, jakie zapewnia miasto i wypomina brak ścieżek rowerowych. Niestety, popełniła przy tym błąd... ortograficzny. Internautom to nie umknęło. Dziennikarka udostępniła na swoich profilach na Facebooku i Instagramie zdjęcia z wycieczki rowerowej po Warszawie. Rusin ubrana w kombinezon, uwagę przykuła drogimi dodatkami, jak torebka Louis Vuitton. Jednak to nie ten fakt poruszył internautów. W swoim wpisie dziennikarka popełniła bowiem błąd ortograficzny. "30 km w nogach. Na rowerze miejskim (wiekowym) to już jest coś;). Zdecydowanie najlepiej i najbezpieczniej jedzie się wzdłóż Wału Miedzeszyńskiego. A w drodze powrotnej - takie widoki z Mostu Poniatowskiego (ścieżki rowerowej niestety tam brak...)" - napisała. UPS! Internauci szybko wychwycili błąd Rusin i boleśnie wytknęli go w komentarzach. Kinga Rusin jednak trzyma rękę na pulsie i po chwili, gdy zauważyła reakcję internautów, jej wpis został zmieniony, błąd poprawiony, a internauci przeproszeni. Boże, napisałam "wzdłóż"!!! Nie wierzę! Przepraszam wszystkich! Zmęczenie, gorąco plus poranna konferencja premiera...

Kinga Rusin wolny czas poświęciła na jazdę rowerem po Warszawie. Dziennikarka nie jest jednak zadowolona z warunków jazdy, jakie zapewnia miasto i wypomina brak ścieżek rowerowych. Niestety, popełniła przy tym błąd... ortograficzny. Internautom to nie umknęło.

Kinga Rusin na rowerze? Tak! Dziennikarka udostępniła na swoich profilach na Facebooku i Instagramie zdjęcia z wycieczki rowerowej po Warszawie. Rusin ubrana w kombinezon, uwagę przykuła drogimi dodatkami, jak torebka Louis Vuitton. Jednak to nie ten fakt poruszył internautów. W swojej wypowiedzi dziennikarka popełniła bowiem błąd ortograficzny.

30 km w nogach. Na rowerze miejskim (wiekowym) to już jest coś;). Zdecydowanie najlepiej i najbezpieczniej jedzie się wzdłóż Wału Miedzeszyńskiego. A w drodze powrotnej - takie widoki z Mostu Poniatowskiego (ścieżki rowerowej niestety tam brak...) - napisała. UPS!

Internauci szybko wychwycili błąd Rusin i boleśnie wytknęli go w komentarzach.

Kinga Rusin Screen z Facebook.com/kingarusin

Kinga Rusin trzyma rękę na pulsie i po chwili, gdy zauważyła reakcję internautów, jej wpis został edytowany, błąd poprawiony, a internauci przeproszeni.

Boże, napisałam "wzdłóż"!!! Nie wierzę! Przepraszam wszystkich! Zmęczenie, gorąco plus poranna konferencja premiera...

Kinga Rusin Screen z Facebook.com/Kinga Rusin

Kinga Rusin Screen z Facebook.com/kingarusin

PeeR

Więcej o:
Komentarze (10)
Rusin narzeka na brak ścieżek rowerowych w Warszawie. Zrobiła jednak... błąd ortograficzny. Internauci: Wstyd! Dziennikarka odpowiada
Zaloguj się
 • labidola

  Oceniono 41 razy 13

  Jaka znów dziennikarka, co to kałmuckie czasy, kogo wy nazywacie „dziennikarzami”?
  A do @koja -- wbij sobie do czaszki -- cywilizowany człowiek na poziomie, zwłaszcza pokazywany za pieniądze innym ludziom, NIE MA PRAWA do błędów ortograficznych, ani do żadnych gramatycznych w ogóle.

 • koja

  Oceniono 44 razy 12

  Pierwszy raz zgadzam się z K.Rusin. Ścieżki rowerowe to mniej spalin. Gdybym mogła jeździć do pracy rowerem byłoby super, ale nie mogę, bo boję się śmigających samochodów itp. A błędy ortograficzne to są jedyne błędy, które wybaczam ludziom. Krzywdy nie robią tylko obciach dla popełniającego błąd.

 • amorvertical11

  Oceniono 10 razy 4

  Czepiacie się. Pżecierz napisała i wydała ksionszke wienc tfórczom pisarkom jest. Kuul i trendi.

 • qula

  Oceniono 18 razy 4

  ona komu innemu by nie wybaczyla.

 • piroman

  Oceniono 10 razy 2

  Ścieżki rowerowe są bardzo potrzebne. Sam jeżdżę, tylko przypominam kierowcom pojazdów dwukołowych o przepisach, których nagminnie nie przestrzegają.
  1. Pasy na ścieżkach oznaczają, że przez nie mogą przechodzić piesi. Należy zwolnić, zatrzymać się a nie wymuszać pierwszeństwo !
  2. Na pasach jezdni schodzimy z roweru !
  Dziwi mnie, że służby bagatelizują takie zachowanie rowerzystów.

  Wracając do Pani Rusin, to uważam, że nazywanie tej Pani dziennikarką jest dużym nadużyciem. Jej zachowanie i niewiedza, to jedna wielka pomyłka, wobec czego błąd ortograficzny to pikuś.

 • manuf73

  Oceniono 49 razy 1

  Kto nigdy nie zrobił błędu ortograficznego niech pierwszy rzuci w Kingę Rusin kamieniem

 • mmmucha

  Oceniono 4 razy 0

  wszyscy czytamy mniej książek. Błąd Rusin jak kampania społeczna : )

 • weronkasoffia

  Oceniono 14 razy -4

  TO DOBRZE ŻE KINGA CHCE PORUSZYĆ PROBLEM ŚCIEŻEK ROWEROWYCH,SAMA CO DZIEŃ JEŻDŻĘ ROWEREM,DOBIJAJCIE LUDZI KAŻDYM POTKNIĘCIEM..ZAWSZE KAŻDEMU MUSICIE WBIĆ SZTYLET

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX