Aktor "Rodzinki.pl" umieszcza homofobiczny wpis na Facebooku. Rzecznik TVP: Można współczuć głupoty

Wpis Daniela Dziorka, aktora "Rodzinka.pl" zbulwersował internautów.
Rzecznik TVP: Można współczuć głupoty Homofobiczny wpis na Facebooku Daniela Dziorka, aktora "Rodzinka.pl", zbulwersował internautów. Aktor "Rodzinki.pl" umieszcza homofobiczny wpis na Facebooku. Rzecznik TVP: Można współczuć głupoty. Daniel Dziorek, 21-letni aktor serialu "Rodzinka.pl" dodał na swojego prywatnego Facebooka homofobiczny wpis. Po burzy, jaka rozpętała się w komentarzach, wpis zniknął. Screen trafił jednak do sieci. Na początku tygodnia do sieci trafił screen z tablicy prywatnego profilu Daniela Dziorka, aktora serialu "Rodzinka.pl". 21-latek odniósł się w ostrych słowach do uczestników Parady Równości, która przeszła ulicami Warszawy 14 czerwca. Internauci szybko zaczęli udostępniać sobie nawzajem kontrowersyjny wpis. Jedną z takich osób była Karolina Korwin Piotrowska. Kontrowersyjny wpis Dziorka przedstawiliśmy rzecznikowi TVP, który skomentował go w następujący sposób: "Jeśli wpis z Facebooka jest prawdziwy, to panu Dziorkowi można tylko współczuć głupoty. Musi on jednak szybko podjąć życiową decyzję, czy jego życiową drogą jest aktorstwo, czy kompromitowanie się jako chamski homofob. To drugie wyklucza to pierwsze, przynajmniej w przypadku telewizji publicznej" - napisał nam Jacek Rakowiecki. Sam Dziorek do tej pory tylko raz skomentował sprawę. Zabrał głos w komentarzach pod wpisem o nim umieszczonym przez Karolinę Korwin Piotrowską. Dziorek w serialu "Rodzinka.pl" wciela się w postać Bola, który jest kolegą Tomka (granego przez Macieja Musiała). Ich grupa koleżeńska jednak powiększa się. Dołącza do nich nowy kolega - homoseksualista. Jesteśmy wszyscy tolerancyjni - mówił ponad rok temu w rozmowie z TVP aktor. - Dużo więcej czasu będzie spędzał z Maćkiem i z nowym kolegą, który jest gejem. Tworzą razem paczkę - dodał i zapewnił, że między nimi nie ma żadnych zgrzytów. Aktor na prawej nodze wytatuowane ma litery ACAB, czyli skrót od angielskiego zwrotu używanego w slangu: All Cops Are Bastards, co można porównać, jeśli chodzi o wymowę, do polskiego HWDP.

Daniel Dziorek, 21-letni aktor serialu "Rodzinka.pl" dodał na swojego prywatnego Facebooka homofobiczny wpis. Po burzy, jaka rozpętała się w komentarzach, wpis zniknął. Screen trafił jednak do sieci.

Na początku tygodnia do sieci trafił screen z tablicy prywatnego profilu Daniela Dziorka, aktora serialu "Rodzinka.pl". 21-latek odniósł się w ostrych słowach do uczestników Parady Równości, która przeszła ulicami Warszawy 14 czerwca. Internauci szybko zaczęli udostępniać sobie nawzajem kontrowersyjny wpis. Jedną z takich osób była Karolina Korwin Piotrowska.

Daniel Dziorek, aktor Screen z Facebook.com/pages/Karolina-Korwin-Piotrowska

Kontrowersyjny wpis Dziorka przedstawiliśmy rzecznikowi TVP, który skomentował go w następujący sposób:

Jeśli wpis z Facebooka jest prawdziwy, to panu Dziorkowi można tylko współczuć głupoty. Musi on jednak szybko podjąć życiową decyzję, czy jego życiową drogą jest aktorstwo, czy kompromitowanie się jako chamski homofob. To drugie wyklucza to pierwsze, przynajmniej w przypadku telewizji publicznej - napisał nam Jacek Rakowiecki.

Sam Dziorek do tej pory tylko raz skomentował sprawę. Zabrał głos w komentarzach pod wpisem o nim umieszczonym przez Karolinę Korwin Piotrowską.

Daniel Dziorek komentuje swój wpisScreen z Facebook.com/pages/Karolina-Korwin-Piotrowska

Dziorek w serialu "Rodzinka.pl" wciela się w postać Bola, który jest kolegą Tomka (granego przez Macieja Musiała). Ich grupa koleżeńska jednak powiększa się. Dołącza do nich nowy kolega - homoseksualista.

Jesteśmy wszyscy tolerancyjni - mówił ponad rok temu w rozmowie z TVP aktor. - Dużo więcej czasu będzie spędzał z Maćkiem i z nowym kolegą, który jest gejem. Tworzą razem paczkę - dodał i zapewnił, że między nimi nie ma żadnych zgrzytów.

dzien otwarty na planie III serii serialu TVP2 WBF

Aktor na prawej nodze wytatuowane ma litery ACAB, czyli skrót od angielskiego zwrotu używanego w slangu: All Cops Are Bastards, co można porównać, jeśli chodzi o wymowę, do polskiego HWDP.

 

Daniel Dziorek - tatuażWBF

 

karo

Przypomnijmy, że Dziorek wciela się w postać Bola, który spędza dużo czasu z Tomkiem (Maciej Musiał) i ich nowym homoseksualnym kolegą. Ponoć na planie nie ma żadnych zgrzytów z powodu odważnego scenariusza. - Jesteśmy wszyscy tolerancyjni - zapewniał w rozmowie z TVP aktor. Cóż, jak widać, gdy kamery są wyłączone, Daniel pokazuje swoje prawdziwe oblicze
Więcej o:
Komentarze (15)
Aktor "Rodzinki.pl" umieszcza homofobiczny wpis na Facebooku. Rzecznik TVP: Można współczuć głupoty
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 112 razy 40

  Wieś.

  I nie obrażam cię patafianie jedynie stwierdzam fakt.

 • tom

  Oceniono 117 razy 23

  po takim wpisie ten człowiek powinien zostać zawieszony jako aktor w tv publicznej.niech spróbuje swoich sił w tv trwam.powodzenia

 • stilettos

  Oceniono 71 razy 13

  prymitywny buraczyna

 • morgana50

  Oceniono 24 razy 4

  jaki "aktor", taki jego komentarz !!! a że nie jest aktorem tylko naturszczykiem to i jego komenty są prymitywne !!

 • J John Styber

  Oceniono 28 razy 4

  Zobaczcie jak on jest ubrany...rurki i jakie buty...a jaka bluzeczka. Gej pełną gębą. Nawet gdyby bronił się rękami i nogami...nie da się tego ukryć.

 • Gość: marzena

  Oceniono 4 razy 2

  prymityw,burak,bezmyślny małolat i tyle...ma ze sobą problem chłopak,może w taki sposób ukrywa swoje gejostwo bo często się tak dzieje...

 • Gość: PATI

  0

  KOcham cie kochanie moje ,a kolega tez fajny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX