Griffith rozstała się Banderasem, a teraz usunęła jego imię z tatuażu. Nie wygląda to dobrze

Aktorka przykryła tatuaż podkładem?
Griffith usunęła imię Banderasa z dziary Aktorka przykryła tatuaż podkładem? Melanie Griffith usunęła z tatuażu imię męża - Antonio Banderasa. Efekt niestety pozostawia wiele do życzenia Związek Melanie Griffith i Antonio Banderasa definitywnie się zakończył - para 2 tygodnie temu ogłosiła rozstanie. Jednak aktorce po (wkrótce już byłym) małżonku został jak najbardziej namacalny ślad - na prawym ramieniu wytatuowała sobie bowiem serce, a w jego środku imię ukochanego. We wtorek Griffith gościła na Taormina Film Festival we Włoszech, gdzie bawiła się w towarzystwie pięknej Evy Longorii. Na tę okazję Griffith wybrała sukienkę z odkrytymi ramionami. Uwaga wszystkich dzięki temu była zwrócona na jej tatuaż - imię męża zniknęło z serca. "Daily Mail" sugeruje jednak, że nie był to efekt laserowego usuwania tatuażu, a aktorka przykryła go jedynie mocno kryjącym podkładem.. Imię "Antonio" było niemal niewidoczne, niestety nie wyglądało to dobrze. Najwyraźniej nie efekt estetyczny był w tym momencie najważniejszy. Chyba trudno o bardziej wymowny znak, że to już naprawdę koniec wielkiej miłości. Melanie Griffith jako znak miłości wytatuowała sobie na prawym ramieniu imię ukochanego w 1998 roku. W ten sposób uczciła 2. rocznicę ślubu. Para ogłosiła rozstanie 6 czerwca. Ich małżeństwo trwało 18 lat. Jako powód podali "różnice nie do pogodzenia". Informacja o ich rozwodzie zelektryzowała opinię publiczną, bo małżeństwo uchodziło za wyjątkowo zgodne.

Melanie Griffith usunęła z tatuażu imię męża. Efekt niestety pozostawia wiele do życzenia.

Związek Melanie Griffith i Antonio Banderasa definitywnie się zakończył - para 2 tygodnie temu ogłosiła rozstanie. Jednak aktorce po (wkrótce już byłym) małżonku został jak najbardziej namacalny ślad - na prawym ramieniu wytatuowała sobie bowiem serce, a w jego środku imię ukochanego. We wtorek Griffith gościła na Taormina Film Festival we Włoszech, gdzie bawiła się w towarzystwie pięknej Evy Longorii.

Na tę okazję Griffith wybrała sukienkę z odkrytymi ramionami. Uwaga wszystkich dzięki temu była zwrócona na jej tatuaż - imię męża zniknęło z serca. "Daily Mail" sugeruje jednak, że nie był to efekt laserowego usuwania tatuażu, a aktorka przykryła go jedynie mocno kryjącym podkładem.. Imię "Antonio" było niemal niewidoczne, niestety nie wyglądało to dobrze. Najwyraźniej nie efekt estetyczny był w tym momencie najważniejszy. Chyba trudno o bardziej wymowny znak, że to już naprawdę koniec wielkiej miłości.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA GRIFFITH Z "USUNIĘTYM" TATUAŻEM >>

Melanie Griffith, Antonio BanderasEast News

Melanie Griffith jako znak miłości wytatuowała sobie na prawym ramieniu imię ukochanego w 1998 roku. W ten sposób uczciła 2. rocznicę ślubu.Pozanli się na planie filmu "Zbyt wiele" (Obejrzyj "Zbyt wiele" z Griffith i Banderasem za darmo >>) . Para ogłosiła rozstanie 6 czerwca. Ich małżeństwo trwało 18 lat. Jako powód podali "różnice nie do pogodzenia". Informacja o ich rozwodzie zelektryzowała opinię publiczną, bo małżeństwo uchodziło za wyjątkowo zgodne.

Vic