Afera taśmowa. Szokujące doniesienia "SE": Nagrywani w restauracji Sowy byli też Górniak, Kwaśniewski, Doda

"Chciano nagrać głównie celebrytów, a później te nagrania sprzedać za duże pieniądze. Przy okazji nagrano również znanych polityków" - szokujące doniesienia "Super Expressu" rzucają nowe światło na głośną "aferę taśmową".

Od kilku dni wszyscy żyją tylko tym. "Afera taśmowa" wstrząsnęła całą Polską. Teraz na jaw wychodzą kolejne wątki sprawy. Według doniesień "Super Expressu", podsłuchy w restauracji Roberta Sowy założone były nie z myślą o politykach, lecz o gwiazdach. Osoba, która zaplanowała akcję pragnęła nagrać prywatne rozmowy celebrytów z pierwszych stron gazet, by później sprzedać informacje kolorowej prasie.

Badamy wątek materialny. Z naszych informacji wynika, że chciano nagrać głównie celebrytów, a później te nagrania sprzedać za duże pieniądze. Przy okazji nagrano również znanych polityków - mówi "SE" jeden z oficerów zajmujących się sprawą. Kto według służb mógł być nagrywany? - Były prezydent Aleksander Kwaśniewski, wicepremier Elżbieta Bieńkowska, piosenkarki Edyta Górniak oraz Doda, piłkarz Radosław Majdan czy prezenter Tomasz Kammel i jego partnerka Katarzyna Niezgoda.

Z informacji tabloidu wynika również, że Robert Sowa jest już po przesłuchaniach. Wcześniej to w nim podobno służby specjalne widziały głównego podejrzanego o nagranie taśm. Miał w końcu nieograniczony dostęp do saloników VIP i od lat utrzymuje kontakty z osobami z tzw. świecznika. Więcej o Robercie Sowie przeczytacie TUTAJ.

Wczoraj zatrzymano także menedżera restauracji, Łukasza N., który pracował tam od około 12 miesięcy.

Robert Sowa na 40. urodzinach Radka MajdanaKapif

aga

Więcej o:
Komentarze (6)
Afera taśmowa. Szokujące doniesienia "SE": Nagrywani w restauracji Sowy byli też Górniak, Kwaśniewski, Doda
Zaloguj się
 • smith81

  Oceniono 24 razy 14

  nie ma takiej afery w której Kwachu i jego żona Beza by nie uczestniczyli

 • koja

  Oceniono 14 razy 8

  Zamiatania pod dywan ciąg dalszy.

 • multitroll

  Oceniono 15 razy 7

  To Kwach siebie tez kazał nagrywac? Fajny pic na wode fotomontaz. I to wszystko okraszone bełkotem dody i gorniak. Fascynujace.

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 2

  nagrywanie dody???buchacha-efekt taki sam jak by przykręcić mikrofon do latarni...

 • qula

  Oceniono 6 razy 0

  wszyscy siebie warci.

 • Anna Miegoń

  Oceniono 3 razy -3

  No i dobrze się stało,że prawda wyszła na jaw. Teraz te skichane gwiazdy polityki i estrady przestaną się wreszcie włóczyć po knajpach i być może zaczną wreszcie siedzieć w domach z rodzinami tam gdzie ich miejsce. Oj nauczka będzie nieziemska i pewnie na całe życie, nauczą się trzymać języczek za zębami. A knajpa Pana Sowy będzie świecić pustkami. Chciał sobie chłopak poprawić finanse ale sobie pogorszył. Ha, ha ! Teraz się jeszcze pewnie za podsłuch jakiś wyrok w zawieszeniu się trafi. Ma chłopina lekcję życia. Chciwość nie popłaca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX