Kuba Wesołowski na weselu zaskoczył swoją żonę. Pomogła mu Edyta Herbuś

Agnieszka miała niespodziankę.

Agnieszka Jastrzębska w "Dzień dobry TVN" zdradziła, że Kuba Wesołowski zaskoczył swoją żonę bardzo oryginalnym występem.

Ślub Agnieszki Szczurek i Kuby Wesołowskiego odbył się w sobotę i cały czas docierają do nas nowe informacje o nim i o weselu. Ciekawą opowieścią podzieliła się w "Dzień dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska, która była jednym z gości młodej pary.

Edyta Herbuś opracowała z panami układ taneczny. Panowie dali czadu! Miałam to szczęście, że to widziałam. Panna młoda była absolutnie zachwycona, taniec był seksowny, panowie ubrani obcisło i na tym zakończę. Ci, którzy byli i widzieli, to wiedzą. Naprawdę wspaniałe ruchy - mówiła ze śmiechem.

Wesołowski tańczył w parze z Herbuś w TVN-owskim "TzG". Edyta opublikowała na FB zdjęcie z prób z panami. Widać, że Kubie towarzyszył m.in. Maciej Zakościelny.

A oto wspomnienie ostatnich dni z naszej pracy po godzinach :) Szaleństwo, taniec, odwaga, dystans i duuuużo testosteronu... Czyli pokaz-niespodzianka dla pewnej panny młodej:) Był czad!!! - napisała.

Kuba Wesołowski, Maciej Zakościelny, Edyta Herbuś Screen z Facebook.com/EdytaHerbus

Abc