Książę George już chodzi! A jak nie chodzi, to raczkuje. A wtedy szybko ucieka

Książę George rośnie jak na drożdżach.

Księżnej Kate niedługo będzie trudno nadążyć za synem. George stawia bowiem już pierwsze kroki. Patrzymy na te zdjęcia i jesteśmy pewni, że książę nie usiedzi długo w jednym miejscu.

Księżna Kate razem z dzieckiem kibicowała księciu Williamowi, gdy ten był kapitanem drużyny w corocznym dobroczynnym meczu polo na Jerudong Trophy. Książę George nie poświęcał jednak zbyt dużo uwagi zmaganiom na boisku.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA KSIĘCIA GEORGE'A>>

Nic dziwnego, kiedy ma się możliwość potrenowania chodzenia, mało rzeczy może od tego oderwać. No, chyba, że obok zjawi się dzielny tata w śmiesznym stroju, ale za to z czymś do picia, albo na chwilę puszczają wolno, a wtedy hulaj dusza! Wędrówki po boisku trwały jednak krótko, bo Kate od razu zareagowała i wzięła niedoszłego uciekiniera na ręce.

120935, Catherine, The Duchess of Cambridge and Prince George watch Prince William and Harry play polo in Cirencester, London. UK, FRANCE, AUS, NZ, CHINA, HONG KONG, TAIWAN, SPAIN & ITALY OUT Photograph: ? i-Images, PacificCoastNews. Los Angeles Office: +1 310.822.0419 London Office: +44 208.090.4079 sales@pacificcoastnews.com FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGEI-IMAGES, PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS/i-Images, PacificCoastNews

Książę George już za około miesiąc będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Jest bardzo rezolutny. Pamiętamy, gdy wraz z rodzicami odwiedził ZOO. Swoje pierwsze trzy ząbki suszył w szerokim uśmiechu na widok jednej rzeczy. Rodzice będą potrzebowali chyba więcej niż jednej niani do upilnowania ich 'żywego srebra'.

karo

Więcej o:
Komentarze (9)
Książę George już chodzi! A jak nie chodzi, to raczkuje. A wtedy szybko ucieka
Zaloguj się
 • iwonnth

  Oceniono 49 razy 41

  hehe słodki ten książę :)

 • aldonathebest

  Oceniono 49 razy 39

  Slodki jest ten berbec. To najpiekniejszy czas dla rodzicow, jak musza nadazac za wszedobylskim dzieciaczkiem. Oczy trzeba miec dookola glowy :)

 • studentka2roku

  Oceniono 25 razy 21

  ale czas leci..

 • ronmi

  Oceniono 23 razy 19

  fajny bobas :)

 • pata.m

  Oceniono 8 razy 8

  Słodziak. Fajnie, że nie trzymają go pod kloszem, puszczają na trawę, nie przegrzewają, pokazują konika. Normalniejsi są, niż niektóre zwyczajne mamuśki, które miałam nieprzyjemność poznać.

 • ocelota

  Oceniono 7 razy 1

  w którym miejscu Jerzy chodzi? Ze zdjęć wynika tylko tyle, że jest podtrzymywany za rękę

 • jack3yp

  Oceniono 14 razy -12

  umieram z ciekawości: czy książątko dżordżuś robi śmierdzącą kupkę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX