Szampan, uśmiechy i czułe gesty. Tak promienna Socha bawiła się na weselu Wesołowskiego i Szczurek

Miała świetny humor.
Socha na weselu Wesołowskiego Miała świetny humor. Szampan, uśmiechy i czułe uściski z Maciejem Zakościelnym. Małgorzata Socha na weselu Agnieszki Szczurek i Kuby Wesołowskiego bawiła się wyśmienicie! Szampan, uśmiechy i czułe uściski z Maciejem Zakościelnym. Małgorzata Socha na weselu Agnieszki Szczurek i Kuby Wesołowskiego bawiła się wyśmienicie! Szampański nastrój miała Małgorzata Socha na weselu Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek. Z panem młodym zna się choćby z serialu "Na Wspólnej". Znalazł się też czas, żeby porozmawiać i pożartować z kolegami z branży: Maciejem Zakościelnym i Olivierem Janiakiem oraz na wymianę uśmiechów z Karoliną Malinowską. Małgorzata Socha miała na sobie jednolitą granatową suknię przykrytą płaszczem w takim samym kolorze. Towarzyszył jej równie elegancki mąż, Krzysztof Wiśniewski. Zobaczyć ich razem na imprezie to rzadkość!

Szampan, uśmiechy i czułe uściski z Maciejem Zakościelnym. Małgorzata Socha na weselu Agnieszki Szczurek i Kuby Wesołowskiego bawiła się wyśmienicie!

Szampański nastrój miała Małgorzata Socha na weselu Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek. Z panem młodym zna się choćby z serialu "Na Wspólnej". Znalazł się też czas, żeby porozmawiać i pożartować z kolegami z branży: Maciejem Zakościelnym i Olivierem Janiakiem oraz na wymianę uśmiechów z Karoliną Malinowską. Małgorzata Socha miała na sobie jednolitą granatową suknię przykrytą płaszczem w takim samym kolorze. Towarzyszył jej równie elegancki mąż, Krzysztof Wiśniewski. Zobaczyć ich razem na imprezie to rzadkość!

ZOBACZ ZDJĘCIA MAŁGORZATY SOCHY Z WESELA>>

Małgorzata SochaForum

Małgorzata SochaForum

alex