Szampan, uśmiechy i czułe gesty. Tak promienna Socha bawiła się na weselu Wesołowskiego i Szczurek

Miała świetny humor.
Socha na weselu Wesołowskiego Miała świetny humor. Szampan, uśmiechy i czułe uściski z Maciejem Zakościelnym. Małgorzata Socha na weselu Agnieszki Szczurek i Kuby Wesołowskiego bawiła się wyśmienicie! Szampan, uśmiechy i czułe uściski z Maciejem Zakościelnym. Małgorzata Socha na weselu Agnieszki Szczurek i Kuby Wesołowskiego bawiła się wyśmienicie! Szampański nastrój miała Małgorzata Socha na weselu Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek. Z panem młodym zna się choćby z serialu "Na Wspólnej". Znalazł się też czas, żeby porozmawiać i pożartować z kolegami z branży: Maciejem Zakościelnym i Olivierem Janiakiem oraz na wymianę uśmiechów z Karoliną Malinowską. Małgorzata Socha miała na sobie jednolitą granatową suknię przykrytą płaszczem w takim samym kolorze. Towarzyszył jej równie elegancki mąż, Krzysztof Wiśniewski. Zobaczyć ich razem na imprezie to rzadkość!

Szampan, uśmiechy i czułe uściski z Maciejem Zakościelnym. Małgorzata Socha na weselu Agnieszki Szczurek i Kuby Wesołowskiego bawiła się wyśmienicie!

Szampański nastrój miała Małgorzata Socha na weselu Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek. Z panem młodym zna się choćby z serialu "Na Wspólnej". Znalazł się też czas, żeby porozmawiać i pożartować z kolegami z branży: Maciejem Zakościelnym i Olivierem Janiakiem oraz na wymianę uśmiechów z Karoliną Malinowską. Małgorzata Socha miała na sobie jednolitą granatową suknię przykrytą płaszczem w takim samym kolorze. Towarzyszył jej równie elegancki mąż, Krzysztof Wiśniewski. Zobaczyć ich razem na imprezie to rzadkość!

ZOBACZ ZDJĘCIA MAŁGORZATY SOCHY Z WESELA>>

Małgorzata SochaForum

Małgorzata SochaForum

alex

Więcej o:
Komentarze (4)
Szampan, uśmiechy i czułe gesty. Tak promienna Socha bawiła się na weselu Wesołowskiego i Szczurek
Zaloguj się
 • konfucjusz

  Oceniono 35 razy 23

  co sie dzieje z jej twarzą?? pani Małgosiu zawsze była Pani wzorem normalności, naturalności i piękna...dlaczego skusiła się Pani na zabiegi?? ( prawdopodobnie)

 • saraserduszko

  Oceniono 10 razy 10

  Pani Małgosia reklamuje teraz kremy anew firmy avon -od tego momentu coś dziwnego zaczęło sie dziać z jej twarza czyzby to było ich działanie ????

 • kjb

  Oceniono 4 razy 4

  Nasi celebryci jak zwykle niestosownie ubrani. Pan młody w wieczorowym smokingu, mąż Sochy jak na pogrzeb. Siano.

 • fafnir

  Oceniono 3 razy 3

  A gdzie pies?????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX