Zaskakujący wpis Anny Muchy na blogu: Siedem lat i rozstanie. Zaczynam nowe życie

Zaczyna nowy rozdział w życiu.
Mucha: Zaczynam nowe życie Zaskakujący wpis na blogu. Anna Mucha, jak sama twierdzi, zaczyna nowy etap w swoim życiu. Rozstaje się ze swoim blogiem na Wirtualnej Polsce. "Podobno każdy związek przechodzi kryzys w siódmym roku trwania. Nas także to nie ominęło", napisała w nocy Anna Mucha na swoim blogu. Zabrzmiało dramatycznie! Anna Mucha, jak sama twierdzi, zaczyna nowy etap w swoim życiu. Spokojnie, ci którzy myśleli, że aktorka rozstaje się z Marcelem Sorą, mogą przestać się obawiać. Mucha po prostu kończy... prowadzenie bloga. - Mija ponad 7 lat, kiedy zaczęłam pisać bloga na WP. Dziś to już nie jest ta sama WP, co kiedyś, nie ma wielu osób, które zapraszały mnie do współpracy, zachęcały do pisania czy po prostu pomagały. W ten sposób kończy żywot jeden z najbardziej "zasłużonych" blogów gwiazd. To właśnie za jego pośrednictwem Anna Mucha zrobiła aferę, w wyniku której na sporej części polskich stacji benzynowych pojawiły się przewijaki dla dzieci. - Chciałabym podziękować bardzo Czytelnikom Komentującym, dopingującym i często Walecznym :) Chciałabym podziękować za każdą minutę poświęconą na czytanie moich słów. Dziś z pewnym żalem zamykam tego bloga - napisała w nocy Anna Mucha. Coś się jednak kończy, coś zaczyna. Anna Mucha zaczyna prowadzić nowy blog. Zaczynam nowy rozdział w swoim życiu i mam wielką nadzieję, że będziecie razem ze mną - kończy swój ostatni wpis aktorka. Właściwie to nie wiemy, czy nowym rozdziałem w życiu Muchy jest jej nowy blog, czy też przy okazji wchodzenia w nowy etap życia, postanowiła również zmienić bloga. Pewne jest jedno: będziemy czytali!

"Podobno każdy związdek przechodzi kryzys w siódmym roku trwania. Nas także to nie ominęło." - napisała w nocy Anna Mucha na swoim blogu. Zabrzmiało dramatycznie!

Anna Mucha, jak sama twierdzi, zaczyna nowy etap w swoim życiu. Spokojnie, ci którzy myśleli, że aktorka rozstaje się z Marcelem Sorą, mogą przestać się obawiać. Mucha po prostu kończy... prowadzenie bloga.

Mija ponad 7 lat, kiedy zaczęłam pisać bloga na WP. Dziś to już nie jest ta sama WP, co kiedyś, nie ma wielu osób, które zapraszały mnie do współpracy, zachęcały do pisania czy po prostu pomagały.

Anna Mucha Screen z Anna-mucha.bloog.pl

W ten sposób kończy żywot jeden z najbardziej "zasłużonych" blogów gwiazd. To właśnie za jego pośrednictwem Anna Mucha zrobiła aferę, w wyniku której na sporej części polskich stacji benzynowych pojawiły się przewijaki dla dzieci.

Chciałabym podziękować bardzo Czytelnikom Komentującym, dopingującym i często Walecznym :) Chciałabym podziękować za każdą minutę poświęconą na czytanie moich słów. Dziś z pewnym żalem zamykam tego bloga - napisała w nocy Anna Mucha.

Coś się jednak kończy, coś zaczyna. Anna Mucha zaczyna prowadzić nowy blog.

Zaczynam nowy rozdział w swoim życiu i mam wielką nadzieję, że będziecie razem ze mną - kończy swój ostatni wpis aktorka.

Anna Mucha Screen z Anna-mucha.bloog.pl

Właściwie to nie wiemy, czy nowym rozdziałem w życiu Muchy jest jej nowy blog, czy też przy okazji wchodzenia w nowy etap życia, postanowiła również zmienić bloga. Pewne jest jedno: będziemy czytali!

Anna Mucha KAPIF

alex

Więcej o:
Komentarze (9)
Zaskakujący wpis Anny Muchy na blogu: Siedem lat i rozstanie. Zaczynam nowe życie
Zaloguj się
 • lunaazul

  Oceniono 31 razy 25

  Czyli po prostu stary blog przestał być dochodowy.

 • lenore

  Oceniono 22 razy 18

  Czyli: skonczyly sie profity, wiec spadam. A, spadaj sobie.

 • Maa Marta

  Oceniono 27 razy 13

  Dziś to już nie jest ta sama WP, co kiedyś, nie ma wielu osób, które zapraszały mnie do współpracy, zachęcały do pisania czy po prostu pomagały. Materialistko jedna! Wykorzystywaczko ludzi! Wielu, ledwo wiąże koniec z końcem, a ty muszysko narzekasz? To przecież tobie, durna babo płacą mnostwo kasy za udział w reklamach, to ty dostajesz za darmo samochody, którymi się rozbijasz. Pławisz się w przepychu i masz jeszcze czelność pisać takie głupoty. Bo co? Zbyt małe zainteresowanie? Zero profitów? Wstydź się celebrytko od siedmiu boleści (bo aktorką to Ty żadną nie jesteś). Beztalencie!

 • Maa Marta

  Oceniono 17 razy 7

  by the way. "po prostu" piszemy oddzielnie, a nie razem. i ty mucho pisalas bloga przez 7 lat? moze czas najwyzszy zajac sie edukacja, a nie glupotami. do szkoly marsz!!!

 • do_podziwu

  Oceniono 11 razy 7

  "Siedem lat i rozstanie. Zaczynam nowe życie " - hahahah - w/g tych wyliczen dla mnie zostalo cztery lata "komentowania" a Ty alex ile lat pracujesz w redakcji Plotka? -:)))

 • qula

  0

  najwieksza cfaniaczka na swiecie.

 • cerrie

  Oceniono 2 razy 0

  A co ona tego bloga w takim razie pisała dla siebie, czy dla kogoś? No bo jakby pisanie takiego bloga jej osobiście i wewnętrznie coś dawało, to nadal by pisała swojego bloga. Czyżby pisała go licząc na jak największą ilość czytelników? Dla mnie pisanie swojego bloga jest w pewien sposób oczyszczaniem się, zapisywaniem tego co już nigdy do mnie nie wróci, w takiej formie jak było kiedyś itd. Absolutnie mnie nie obchodzi, ile ludzi dziennie będzie go czytało, i ilu ludzi się pod moimi wpisami wypowiadało. Ale ja i tak tego jej bloga nie czytałam, bo był jak dla mnie mało interesujący, może dlatego że pisała o sprawach, które mnie za bardzo nie dotyczą. Może to i lepiej że przestała go pisać. Biedaczka tak się produkowała, aby zwrócić na swoje życie uwagę innych internautów, a tu jej pisanina na marne szła. Może gdyby od początku tego bloga pisała, tylko i wyłącznie z myślą o sobie i o swojej rodzinie, to teraz inaczej by do niego podchodziła.

 • Kinga Matuszek

  Oceniono 15 razy -13

  Właśnie wyciekły do sieci 2 przedpremierowe odcinki 1073,1074 serialu M jak miłość,które w telewizji ukażą sie tuż po wakacjach,a na tej stronie można je obejrzeć już teraz,za darmo w jakości HD,oto link: videowatch.pl/1f94d09d91/e82fb94fea

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX