Zaskakujący wpis Anny Muchy na blogu: Siedem lat i rozstanie. Zaczynam nowe życie

Zaczyna nowy rozdział w życiu.
Mucha: Zaczynam nowe życie Zaskakujący wpis na blogu. Anna Mucha, jak sama twierdzi, zaczyna nowy etap w swoim życiu. Rozstaje się ze swoim blogiem na Wirtualnej Polsce. "Podobno każdy związek przechodzi kryzys w siódmym roku trwania. Nas także to nie ominęło", napisała w nocy Anna Mucha na swoim blogu. Zabrzmiało dramatycznie! Anna Mucha, jak sama twierdzi, zaczyna nowy etap w swoim życiu. Spokojnie, ci którzy myśleli, że aktorka rozstaje się z Marcelem Sorą, mogą przestać się obawiać. Mucha po prostu kończy... prowadzenie bloga. - Mija ponad 7 lat, kiedy zaczęłam pisać bloga na WP. Dziś to już nie jest ta sama WP, co kiedyś, nie ma wielu osób, które zapraszały mnie do współpracy, zachęcały do pisania czy po prostu pomagały. W ten sposób kończy żywot jeden z najbardziej "zasłużonych" blogów gwiazd. To właśnie za jego pośrednictwem Anna Mucha zrobiła aferę, w wyniku której na sporej części polskich stacji benzynowych pojawiły się przewijaki dla dzieci. - Chciałabym podziękować bardzo Czytelnikom Komentującym, dopingującym i często Walecznym :) Chciałabym podziękować za każdą minutę poświęconą na czytanie moich słów. Dziś z pewnym żalem zamykam tego bloga - napisała w nocy Anna Mucha. Coś się jednak kończy, coś zaczyna. Anna Mucha zaczyna prowadzić nowy blog. Zaczynam nowy rozdział w swoim życiu i mam wielką nadzieję, że będziecie razem ze mną - kończy swój ostatni wpis aktorka. Właściwie to nie wiemy, czy nowym rozdziałem w życiu Muchy jest jej nowy blog, czy też przy okazji wchodzenia w nowy etap życia, postanowiła również zmienić bloga. Pewne jest jedno: będziemy czytali!

"Podobno każdy związdek przechodzi kryzys w siódmym roku trwania. Nas także to nie ominęło." - napisała w nocy Anna Mucha na swoim blogu. Zabrzmiało dramatycznie!

Anna Mucha, jak sama twierdzi, zaczyna nowy etap w swoim życiu. Spokojnie, ci którzy myśleli, że aktorka rozstaje się z Marcelem Sorą, mogą przestać się obawiać. Mucha po prostu kończy... prowadzenie bloga.

Mija ponad 7 lat, kiedy zaczęłam pisać bloga na WP. Dziś to już nie jest ta sama WP, co kiedyś, nie ma wielu osób, które zapraszały mnie do współpracy, zachęcały do pisania czy po prostu pomagały.

Anna Mucha Screen z Anna-mucha.bloog.pl

W ten sposób kończy żywot jeden z najbardziej "zasłużonych" blogów gwiazd. To właśnie za jego pośrednictwem Anna Mucha zrobiła aferę, w wyniku której na sporej części polskich stacji benzynowych pojawiły się przewijaki dla dzieci.

Chciałabym podziękować bardzo Czytelnikom Komentującym, dopingującym i często Walecznym :) Chciałabym podziękować za każdą minutę poświęconą na czytanie moich słów. Dziś z pewnym żalem zamykam tego bloga - napisała w nocy Anna Mucha.

Coś się jednak kończy, coś zaczyna. Anna Mucha zaczyna prowadzić nowy blog.

Zaczynam nowy rozdział w swoim życiu i mam wielką nadzieję, że będziecie razem ze mną - kończy swój ostatni wpis aktorka.

Anna Mucha Screen z Anna-mucha.bloog.pl

Właściwie to nie wiemy, czy nowym rozdziałem w życiu Muchy jest jej nowy blog, czy też przy okazji wchodzenia w nowy etap życia, postanowiła również zmienić bloga. Pewne jest jedno: będziemy czytali!

Anna Mucha KAPIF

alex