Tak wygląda hotel, w którym odbyło się wesele Kuby Wesołowskiego

Mają do dyspozycji luksusowe wnętrza.
W tym hotelu był ślub Wesołowskiego Mają do dyspozycji luksusowe wnętrza. Goście weselni Agnieszki Szczurek i Kuby Wesołowskiego bawili się w hotelu, który częściowo należy do pana młodego, w Majdanie pod Warszawą. Ślub Agnieszki Szczurek i Kuby Wesołowskiego jest jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich tego roku. Goście weselni bawili się w hotelu, który częściowo należy do pana młodego. Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski powiedzieli sobie sakramentalne tak w sobotę o 16:30. Potem goście weselni udali się na przyjęcie, które odbyło się w hotelu Brant w miejscowości Majdan pod Warszawą. Jest tam sala bankietowa, idealna na wesela. Usytuowana na parterze budynku, w pobliżu holu recepcyjnego, jest kwintesencją klimatu całego obiektu. Elegancka, przestronna, z nowoczesnymi elementami dekoracyjnymi. Pomieszczenie ma powierzchnię blisko 400 m2, pomieści do 250 gości weselnych. Możliwość podziału czyni ją wyjątkowo łatwą do aranżacji również dla mniejszych grup.

Ślub Agnieszki Szczurek i Kuby Wesołowskiego jest jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich tego roku. Goście weselni bawią się w hotelu, który częściowo należy do pana młodego.

Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski powiedzieli sobie sakramentalne tak w sobotę o 16:30. Potem goście weselni udali się na przyjęcie, które odbywa się w hotelu Brant w miejscowości Majdan pod Warszawą. Jest tam sala bankietowa, idealna na wesela:

Usytuowana na parterze budynku, w pobliżu holu recepcyjnego, jest kwintesencją klimatu całego obiektu. Elegancka, przestronna, z nowoczesnymi elementami dekoracyjnymi, będzie doskonałym tłem dla przyjęć weselnych w każdej konwencji i klimacie. Pomieszczenie ma powierzchnię blisko 400 m2, pomieści do 250 gości weselnych. Możliwość podziału czyni ją wyjątkowo łatwą do aranżacji również dla mniejszych grup - czytamy na stronie hotelu.

Hotel BrandKapif

Usytuowana na parterze budynku, w pobliżu holu recepcyjnego, jest kwintesencją klimatu całego obiektu. Elegancka, przestronna, z nowoczesnymi elementami dekoracyjnymi, będzie doskonałym tłem dla przyjęć weselnych w każdej konwencji i klimacie.
Pomieszczenie ma powierzchnię blisko 400 m^2, pomieści do 250 gości weselnych. Możliwość podziału czyni ją wyjątkowo łatwą do aranżacji również dla mniejszych grup.

Hotel BrandKapif

Na przyjęciu weselnym Wesołowskiego bawi się ponoć około 100 gości.

Hotel BrandBrandhotel.pl

PeeR