Viola Piekut pokazała projekty dwóch sukien ślubnych Agnieszki Szczurek

Agnieszka założy nie jedną, ale dwie suknie ślubne.
Dwie suknie ślubne Szczurek Agnieszka założyła nie jedną, ale dwie suknie ślubne. To Viola Piekut zaprojektowała suknię ślubną dla Agnieszki Szczurek. A właściwie dwie. Agnieszka Szczurek podczas ceremonii ślubnej wyglądała świetnie. Suknia ślubna została specjalnie dla niej zaprojektowana przez Violę Piekut i wykonana z materiału sprowadzonego z Portugalii. Viola udostępniła projekt tej kreacji na Facebooku. Poza suknią, którą już możemy zobaczyć na zdjęciach ze ślubu, projektantka udostępniła też projekt kreacji, którą panna młoda założy podczas wesela. Agnieszka zdecydowała się na krótszą kreację z odkrytymi ramionami i asymetrycznym tyłem. Viola Piekut do projektów dołączyła życzenia dla młodej pary. W dniu ślubu Viola Piekut wraz z zespołem Studia Mody Angel życzy Agnieszce Szczurek i Kubie Wesołowskiemu, abyście kochali się bardziej niż wczoraj, ale mniej niż jutro! - napisała na Facebooku.

Viola Piekut zaprojektowała suknię ślubną dla Agnieszki Szczurek. A właściwie dwie. Oto projekty.

Agnieszka Szczurek podczas ceremonii ślubnej wyglądała świetnie. Suknia ślubna została specjalnie dla niej zaprojektowana przez Violę Piekut i wykonana z materiału sprowadzonego z Portugalii. Viola udostępniła projekt tej kreacji na Facebooku.

Projekt sukni Agnieszki Szczurek - Viola PiekutScreen z Facebook.com/violapiekut

Poza suknią, którą już możemy zobaczyć na zdjęciach ze ślubu, projektantka udostępniła też projekt kreacji, którą panna młoda założy podczas wesela. Agnieszka zdecydowała się na krótszą kreację z odkrytymi ramionami i asymetrycznym tyłem.

Projekt sukni Agnieszki Szczurek - Viola PiekutScreen z Facebook.com/violapiekut

Viola Piekut do projektów dołączyła życzenia dla młodej pary.

W dniu ślubu Viola Piekut wraz z zespołem Studia Mody Angel życzy Agnieszce Szczurek i Kubie Wesołowskiemu,abyście kochali się bardziej niż wczoraj,ale mniej niż jutro! - napisała na Facebooku.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA AGNIESZKA SZCZUREK >>

PeeR