Viola Piekut pokazała projekty dwóch sukien ślubnych Agnieszki Szczurek

Agnieszka założy nie jedną, ale dwie suknie ślubne.
Dwie suknie ślubne Szczurek Agnieszka założyła nie jedną, ale dwie suknie ślubne. To Viola Piekut zaprojektowała suknię ślubną dla Agnieszki Szczurek. A właściwie dwie. Agnieszka Szczurek podczas ceremonii ślubnej wyglądała świetnie. Suknia ślubna została specjalnie dla niej zaprojektowana przez Violę Piekut i wykonana z materiału sprowadzonego z Portugalii. Viola udostępniła projekt tej kreacji na Facebooku. Poza suknią, którą już możemy zobaczyć na zdjęciach ze ślubu, projektantka udostępniła też projekt kreacji, którą panna młoda założy podczas wesela. Agnieszka zdecydowała się na krótszą kreację z odkrytymi ramionami i asymetrycznym tyłem. Viola Piekut do projektów dołączyła życzenia dla młodej pary. W dniu ślubu Viola Piekut wraz z zespołem Studia Mody Angel życzy Agnieszce Szczurek i Kubie Wesołowskiemu, abyście kochali się bardziej niż wczoraj, ale mniej niż jutro! - napisała na Facebooku.

Viola Piekut zaprojektowała suknię ślubną dla Agnieszki Szczurek. A właściwie dwie. Oto projekty.

Agnieszka Szczurek podczas ceremonii ślubnej wyglądała świetnie. Suknia ślubna została specjalnie dla niej zaprojektowana przez Violę Piekut i wykonana z materiału sprowadzonego z Portugalii. Viola udostępniła projekt tej kreacji na Facebooku.

Projekt sukni Agnieszki Szczurek - Viola PiekutScreen z Facebook.com/violapiekut

Poza suknią, którą już możemy zobaczyć na zdjęciach ze ślubu, projektantka udostępniła też projekt kreacji, którą panna młoda założy podczas wesela. Agnieszka zdecydowała się na krótszą kreację z odkrytymi ramionami i asymetrycznym tyłem.

Projekt sukni Agnieszki Szczurek - Viola PiekutScreen z Facebook.com/violapiekut

Viola Piekut do projektów dołączyła życzenia dla młodej pary.

W dniu ślubu Viola Piekut wraz z zespołem Studia Mody Angel życzy Agnieszce Szczurek i Kubie Wesołowskiemu,abyście kochali się bardziej niż wczoraj,ale mniej niż jutro! - napisała na Facebooku.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA AGNIESZKA SZCZUREK >>

PeeR

Więcej o:
Komentarze (4)
Viola Piekut pokazała projekty dwóch sukien ślubnych Agnieszki Szczurek
Zaloguj się
 • pinupgirl

  Oceniono 28 razy 20

  bardzo ładnie wyglądała. Piękna suknia, dobrze dopasowana do figury pani Agnieszki i doskonały materiał. Ja akurat jestem teraz mocno w tematyce florystycznej i zwróciłam uwagę na kwiatową oprawę :) Bukiet z piwonii, róż, anemonów z zielenią i koronkową rączką wygląda romantycznie i delikatnie. Młodej parze życzę szczęścia i radości na nowej drodze życia.

 • takama

  Oceniono 25 razy 11

  Takie newsy jakby co najmniej para królewska brała ślub, kogo to obchodzi żeby dawać po 4 newsy z jakiegoś śluby pseudo aktora?

 • kociakarma

  Oceniono 33 razy -9

  Bazarowa kieca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX