Tego ślubu miało nie być. Historia związku Agnieszki Szczurek i Kuby Wesołowskiego

Najlepsze zdjęcia Wesołowskiego i Szczurek na salonach.

W sobotę o 16.30 Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Poznaj historię ich miłości.

Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski z powodzeniem mogą ubiegać się o tytuł najsympatyczniejszej pary na polskich salonach. Zawsze perfekcyjni i zadbani od stóp do głów, jednak nie o wygląd jedynie chodzi. Fotoreporterów i fanów ujmują zawsze czarującymi uśmiechami i sympatycznymi usposobieniem.

Choć w rozmowach z mediami unikają jak ognia tematów prywatnych, to jednak zawsze unikają odpowiedzi z wdziękiem i humorem.

Kuba Wesołowski i Agnieszka SzczurekKapif

Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek zakochali się w sobie w 2008 roku. Po dwóch latach w ich związku nastąpił kryzys. Para wówczas rozstała się, a aktor spotykał z Zosią Ślotałą, czyli byłą dziewczyną Borysa Szyca.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDALI DAWNIEJ >>

Jak podaje Fakt.pl, na przełomie 2010 i 2011 roku między Szczurek a Wesołowskim znów pojawiła się chemia, której oboje ulegli. Para znów zaczęła się spotykać, a ich związek przerodził się w poważną relację. Rok po powrocie pojawili się na premierze sztuki "Bóg mordu" w Teatrze 6. Piętro. Wtedy to fotoreporterzy dopatrzyli się na palcu dziewczyny aktora pierścionka z brylantem.

Agnieszka Szczurek, Kuba WesołowskiWBF

Agnieszka SzczurekWBF

Żona Kuby Wesołowskiego ma 26 lat i jest 3 lata młodsza od swojego męża. Szczurek na co dzień pracuje jako dziennikarka w magazynie "VU MAG", wcześniej współpracowała z TVN. Próbowała też swych sił jako modelka. Nic dziwnego - przy 178 centymetrach wzrostu i wymiarach 89/60/91 nadawała się idealnie.

karo