Już dziś ślub Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek. Znamy szczegóły

Powiedzą sobie sakramentalne "tak".

Pojawiły się nowe szczegóły dotyczące ślubu aktora.

Ślub Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek zbliża się wielkimi krokami. Ma odbyć się w sobotę o 16:30 w kościele Najświętszego Serca w Starej Miłośnie, informuje Fakt.pl. Goście będą bawić się na weselu w hotelu Brant w Wiązownie pod Warszawą, którego aktor jest współwłaścicielem. Jak pisaliśmy wcześniej, razem z nowożeńcami, będzie świętować ok 100 osób.

Wiadomo już, kto zaprojektuje suknię ślubną panny młodej. Wyszła ona spod igły Violi Piekut.

Agnieszka zdecydowała się na klasyczną biel sukni ślubnej. Suknia jest długa i ma piękny tren. Jest niezwykle nowoczesna i stylowa, podkreśla kobiecą figurę Agnieszki. Mikado, materiał, z którego suknia została wykonana, został sprowadzony z Portugalii, podobnie jak wyszukana koronka, która czyni suknię niezwykle wyrafinowaną i kobiecą - powiedziała "Gwiazdom" Viola Piekut.

Kuba Wesołowski, Agnieszka SzczurekKAPiF

Piekut projektowała już wcześniej kreacje dla gwiazd. W jej sukniach poszły do ślubu Ania Guzik, a także żona Marcina Mroczka, Marlena Muranowicz. Projekty marki Angel, której firmy jest właścicielką, na wybiegu prezentowały zaś Klaudia Halejcio, Monika Zamachowska, Ania Wendzikowska i Aleksandra Szwed. Ceny sukien ślubnych podobno nie są wcale zawrotne.

Obalając mity, że nasze sukienki są bardzo drogie, informujemy, że suknie ślubne Angel by Viola Piekut są w przedziale cenowym 1900-5500 zł, z czego zdecydowana większość nie przekracza połowy tego zakresu cenowego. Suknie wieczorowe Angel by Viola Piekut są już od 990 zł - czytamy na fanpage'u strony.

Pokaz mody ślubnej firmy Angel z udziałem Gwiazd, Ania WendzikowskaKapif

Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski są ze sobą od 6 lat. Data ślubu była już kilkakrotnie przekładana, kiedy jednak niedawno Wesołowska pochwaliła się zdjęciami z wieczoru panieńskiego w Paryżu wiadomo było, że sakramentalne "tak" padnie ich ust już niebawem.

Vic