Dorota Gardias miała laserową korekcję wzroku. "Wszyscy pytają, czy bolało. Otóż..."

Dorota Gardias na blogu opisała zabieg laserowej korekcji wzroku, któremu niedawno się poddała.

Pogodynka od dzieciństwa musiała nosić okulary, których kiedyś nie znosiła.

Od szóstej klasy szkoły podstawowej nosiłam, a właściwie powinnam nosić, okulary. Powinnam! Ale najczęściej lądowały one na dnie plecaka, a znajdowały się na moim nosie tylko wtedy, kiedy trzeba było coś przepisać z tablicy. Z roku na rok wada się pogarszała, a ja widziałam coraz gorzej. W ostatnich latach częściej zakładałam okulary - zwłaszcza tzw. kujonki, które były bardzo modne - napisała na blogu.

Dorota GardiasKapif

Dorota Gardias na co dzień nosiła soczewki kontaktowe. Na blogu napisała, że miała astygmatyzm i wadę -3. Ale to już przeszłość.

Widzę doskonale! I nie wierzę własnym oczom! To niesamowite jakie to w dzisiejszych czasach proste. Wszyscy pytają, czy bolało? Otóż nic a nic. Samo laserowanie trwało zaledwie 5 sekund na jednym oku, oczywiście przygotowania trochę dłużej. Później kilka dni zapuszczania specjalnych kropelek, przyciemniane okulary w słoneczny dzień i po sprawie :)

Podobnemu zabiegowi w lipcu zeszłego roku poddała się też Anja Rubik - Anja Rubik już po zabiegu. "Jestem trochę obolała"

Abc

Więcej o:
Komentarze (3)
Dorota Gardias miała laserową korekcję wzroku. "Wszyscy pytają, czy bolało. Otóż..."
Zaloguj się
 • inkyblued

  Oceniono 22 razy 10

  Ta kobieta albo ma tak wybujałe ego albo cierpi na jakieś wyjątkowo poważne zaburzenia, bo jej ekshibicjonizm przybiera już monstrualne rozmiary. Najpierw robi "karierę" szołbiznesową dzięki urodzeniu dziecka i pcha je biedne gdzie się da a teraz lans na korektę wzroku z wnikliwym opisem procesu leczenia... Nie ma koleżanek żeby dzielić się z nimi rewelacjami z życia?

 • Kasia Marciniak

  0

  a ja się cieszę, że pani Dorota mówi o takich sprawach! przynajmniej dostajesz pełne info i godną polecenia klinike, wiec dla niektórych to są cenne informacje :)

 • Anna Braciak

  0

  uwielbiam p. Dorotę! wiem, że miała zabieg w klinice Lexum, tam gdzie ja. mam nadzieję, ze wszystko tak jak i u mnie będzie w porządku :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX