Gordon Ramsay w Polsce. Mamy zdjęcia z planu "MasterChef"

Gordon Ramsay w Polsce Są już zdjęcia z planu "MasterChef". Gordon Ramsay w polskiej edycji "MasterChef"? To nie plotka! Są już zdjęcia prosto z planu. Gordon Ramsay w polskiej edycji "MasterChef"? To nie plotka! Są już zdjęcia prosto z planu. Wczorajsza informacja o pojawieniu się na planie polskiej edycji programu "MasterChef" kulinarnego guru, Gordona Ramsaya, zelektryzowała media. Kucharz posiadający olbrzymie doświadczenie w tego typu produkcjach bez problemu odnalazł się podobno na planie. - Jest bardzo komunikatywny i bardzo dobrze zna specyfikę pracy na planie takiego programu, przez co świetnie się z nim współpracuje. Złapał dobry kontakt z jurorami. Dla uczestników jest sprawiedliwy i traktuje ich bardzo uczciwie. Jestem pod ogromnym jego wrażeniem. To nie tylko świetny kucharz, ale też wspaniały człowiek - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl osoba z produkcji "MasterChef". Na Facebooku Magdy Gessler jest już zdjęcie Ramsaya stojącego obok "naszej" Magdy Gessler - to widok godny zapamiętania. Będziecie oglądać nową edycję popularnego kulinarnego show? My już nie możemy się doczekać. Jesteśmy bowiem ciekawi, czy Ramsay pokaże "to coś", za które kochają go widzowie z całego świata. Myślicie, że będzie równie ostry i surowy jak w swoich programach? Oby tylko nikt nie podał mu surowego mięsa.

Gordon Ramsay w polskiej edycji "MasterChef"? To nie plotka! Na dowód mamy zdjęcia prosto z planu.

Dzisiejsza informacja o pojawieniu się na planie polskiej edycji programu "MasterChef" kulinarnego guru, Gordona Ramsaya, zelektryzowała media. Kucharz posiadający olbrzymie doświadczenie w tego typu produkcjach bez problemu odnalazł się podobno na planie.

Jest bardzo komunikatywny i bardzo dobrze zna specyfikę pracy na planie takiego programu, przez co świetnie się z nim współpracuje. Złapał dobry kontakt z jurorami. Dla uczestników jest sprawiedliwy i traktuje ich bardzo uczciwie. Jestem pod ogromnym jego wrażeniem. To nie tylko świetny kucharz, ale też wspaniały człowiek - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl osoba z produkcji "MasterChef".

Ramsay stojący obok "naszej" Magdy Gessler to widok godny zapamiętania.

<<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU >>>

Magda Gessler, Gordon RamsayScreen z Facebook.com/MagdaGessler

Będziecie oglądać nową edycję popularnego kulinarnego show? My już nie możemy się doczekać. Jesteśmy bowiem ciekawi, czy Ramsay pokaże "to coś", za które kochają go widzowie z całego świata. Myślicie, że będzie równie ostry i surowy jak w swoich programach? Oby tylko nikt nie podał mu surowego mięsa ;)

Gordon Ramsay

aga