Gordon Ramsay w Polsce. Mamy zdjęcia z planu "MasterChef"

Gordon Ramsay w Polsce Są już zdjęcia z planu "MasterChef". Gordon Ramsay w polskiej edycji "MasterChef"? To nie plotka! Są już zdjęcia prosto z planu. Gordon Ramsay w polskiej edycji "MasterChef"? To nie plotka! Są już zdjęcia prosto z planu. Wczorajsza informacja o pojawieniu się na planie polskiej edycji programu "MasterChef" kulinarnego guru, Gordona Ramsaya, zelektryzowała media. Kucharz posiadający olbrzymie doświadczenie w tego typu produkcjach bez problemu odnalazł się podobno na planie. - Jest bardzo komunikatywny i bardzo dobrze zna specyfikę pracy na planie takiego programu, przez co świetnie się z nim współpracuje. Złapał dobry kontakt z jurorami. Dla uczestników jest sprawiedliwy i traktuje ich bardzo uczciwie. Jestem pod ogromnym jego wrażeniem. To nie tylko świetny kucharz, ale też wspaniały człowiek - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl osoba z produkcji "MasterChef". Na Facebooku Magdy Gessler jest już zdjęcie Ramsaya stojącego obok "naszej" Magdy Gessler - to widok godny zapamiętania. Będziecie oglądać nową edycję popularnego kulinarnego show? My już nie możemy się doczekać. Jesteśmy bowiem ciekawi, czy Ramsay pokaże "to coś", za które kochają go widzowie z całego świata. Myślicie, że będzie równie ostry i surowy jak w swoich programach? Oby tylko nikt nie podał mu surowego mięsa.

Gordon Ramsay w polskiej edycji "MasterChef"? To nie plotka! Na dowód mamy zdjęcia prosto z planu.

Dzisiejsza informacja o pojawieniu się na planie polskiej edycji programu "MasterChef" kulinarnego guru, Gordona Ramsaya, zelektryzowała media. Kucharz posiadający olbrzymie doświadczenie w tego typu produkcjach bez problemu odnalazł się podobno na planie.

Jest bardzo komunikatywny i bardzo dobrze zna specyfikę pracy na planie takiego programu, przez co świetnie się z nim współpracuje. Złapał dobry kontakt z jurorami. Dla uczestników jest sprawiedliwy i traktuje ich bardzo uczciwie. Jestem pod ogromnym jego wrażeniem. To nie tylko świetny kucharz, ale też wspaniały człowiek - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl osoba z produkcji "MasterChef".

Ramsay stojący obok "naszej" Magdy Gessler to widok godny zapamiętania.

<<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU >>>

Magda Gessler, Gordon RamsayScreen z Facebook.com/MagdaGessler

Będziecie oglądać nową edycję popularnego kulinarnego show? My już nie możemy się doczekać. Jesteśmy bowiem ciekawi, czy Ramsay pokaże "to coś", za które kochają go widzowie z całego świata. Myślicie, że będzie równie ostry i surowy jak w swoich programach? Oby tylko nikt nie podał mu surowego mięsa ;)

Gordon Ramsay

aga

Więcej o:
Komentarze (10)
Gordon Ramsay w Polsce. Mamy zdjęcia z planu "MasterChef"
Zaloguj się
 • olalola

  Oceniono 28 razy 12

  Nie czytałam newsa , ale Gordona - uwielbiam !

 • nighty_amy

  Oceniono 36 razy 6

  Nienawidzę Masterchefa w wersji pani Gessler ale odcinek z Gordonem MUSZĘ obejrzeć :) Uwielbiam go :) Chociaż wolałabym żeby zamiast oceniać zawodników, ocenił jurorów...

 • fanizymiko

  Oceniono 15 razy 5

  Ramsay stojący obok "naszej" Magdy Gessler to widok godny zapamiętania.

  Kto to pisał??

  Może jeszcze dodacie, że to Gordon chciał fotki z kwintesencją chamstwa i prostactwa a nie na odwrót. Marna prowokacja redachtory.

 • Marcin Król

  Oceniono 1 raz 1

  Gordon ma 14 gwiazdek Michelina, ile ma Gesslerka ? To jak zdjęcie profesora z amatorką, zresztą chamską...

 • Zbigniew Trocha

  Oceniono 3 razy 1

  super wiadomość wreśćie będzie ktoś najlepszy,a gordon jest najlepszy,;)

 • fifi91

  Oceniono 8 razy 0

  Gdyby tylko wiedz, że Gesslerowa powiedziała, iż jest słaby.

 • browaryr

  Oceniono 31 razy -1

  a kudłata starsza pani kiego uja tam szuka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX