Tego nie zobaczyliście w TV! Lopez otworzyła Mundial. Odsłoniła wiele, ale to nie jej strój najbardziej zwrócił uwagę

Kto skradł show?

Sexy zielone body, prześwitujące w strategicznych miejscach - tak wyglądała Jennifer Lopez na otwarciu Mundialu w Brazylii. Jednak, według portalu Buzzfeed, uwagę od piosenkarki skutecznie odciągał Pitbull. A właściwie jego spodnie.

Zacznijmy może od tego, że otwarcia nie mogliśmy zobaczyć w TVP, przez, jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu, problemy z sygnałem.

Informuję, że przyczyną zrywania sygnału z Ceremonii Otwarcia MŚ w piłce nożnej podczas transmisji w Telewizji Polskiej było uszkodzenie linii przesyłowej (łącza optycznego) łączącej Brazylię z Polską, zestawionej na specjalne zamówienie TVP przez Europejską Unię Nadawców (EBU). Dzięki wysiłkom TVP we współpracy z EBU transmisja meczu otwarcia przebiegnie w całości bez przeszkód - napisał rzecznik TVP, Jacek Rakowiecki, w oświadczeniu dla Sport.pl.

Oświadczenie zostało przesłane po tym, jak prowadzący studio mundialowe na TVP, Jacek Kurowski, powiedział, że ceremonii otwarcia nie zobaczymy, bo są problemy techniczne w całej Europie. Jak się okazało, nie były to do końca sprawdzone informacje, bo m.in. w Anglii, Hiszpanii, Irlandii i Niemczech ceremonię normalnie pokazano, o czym kibice informowali na Twitterze.

Zobaczcie więc, co Was ominęło - a jest na co popatrzeć! Jennifer Lopez, Pitbull i Claudia Leitte dali świetny show - wykonali oficjalny utwór Mundialu - "We Are One (Ole Ola)".

Jennifer Lopez, jak zwykle, zachwyciła seksowną kreacją. Jednak portal Buzzfeed zwrócił uwagę na to, że to nie ona skradła show, a... spodnie Pitbulla. Faktycznie?

pitbull, jennifer lopez, mundialScreen z Buzzfeed.com

Abc

Więcej o:
Skomentuj:
Tego nie zobaczyliście w TV! Lopez otworzyła Mundial. Odsłoniła wiele, ale to nie jej strój najbardziej zwrócił uwagę
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX