Doda pokazała piersi na koncercie Aerosmith. Nie ma zdjęć, ale i tak jest afera. Teraz się tłumaczy: To rock'n'roll

Doda na koncercie Aerosmith Gwiazda pojawiła się na telebimie i... podniosła koszulkę! Jak wiadomo, Doda jest wielką fanką rocka i nie mogło jej zabraknąć na koncercie legendarnej grupy Aerosmith. Gwiazda "udokumentowała" wieczór na Instagramie i zapewniła, że impreza była rewelacyjna. To jednak nie wszystko. W pewnym momencie na telebimie pojawiły się dwie sympatyczne blondynki, które bawiły się w tłumie pod sceną. Jedną z nich była Doda. Gwiazda w koncertowym szale podniosła koszulkę i pokazała biust tysiącom zgromadzonym w Atlas Arenie. Rabczewska skomentowała swój wybryk na Instagramie. "To po prostu rock and roll" - napisała.

Tego fani Aerosmith na pewno się nie spodziewali. W trakcie koncertu zespołu w Łodzi na telebimie nagle pojawiła się Doda, która w imprezowym szale pokazała tysiącom zgromadzonym w Atlas Arenie swoje nagie piersi.

Wszyscy wiemy, że Doda jest wielką fanką rocka. Nie mogło jej więc zabraknąć na koncercie legendarnej grupy Aerosmith, który odbył się w czwartek w łódzkiej Atlas Arenie w ramach Festiwalu Impact. Gwiazda "udokumentowała" wieczór na Instagramie. Pochwaliła się, jak świetnie się bawiła podczas występu Stevena Tylera, ale to nie wszystko, co pokazała. I to dosłownie.

W pewnym momencie na ekranie pojawiły się dwie sympatyczne blondynki. Jedna z nich - jak się potem okazało Dorota "Doda" Rabczewska - podniosła koszulkę, ukazując piersi. W Atlas Arenie zawrzało - czytamy na Łódź.gazeta.pl.

<<< TAK DODA BAWIŁA SIĘ NA KONCERCIE AEROSMITH >>>

Pod zdjęciami i filmami z koncertu na Instagramie Doda wytłumaczyła się ze swojego zachowania. Jeśli myślicie jednak, że żałuje tego, co zrobiła, widocznie słabo ją znacie.

Doda Instagram.com/dodaqueen

aga

Więcej o:
Komentarze (17)
Doda pokazała piersi na koncercie Aerosmith. Nie ma zdjęć, ale i tak jest afera. Teraz się tłumaczy: To rock'n'roll
Zaloguj się
 • smith81

  Oceniono 79 razy 49

  skoro nic już z kariery nie zostało....trzeba sobie radzić w szołbizie inaczej....przypominam, ze teraz najbardziej trendi jest pokazywanie własnego przyrodzenia.

 • forfiter_jr

  Oceniono 58 razy 32

  Ona stacza się błyskawicznie po równi pochyłej.
  Niech idzie w ślady Kasi Tyszki, czy jak kto woli Natalii Starr, póki ma jeszcze szansę.

 • Kasia Katarzyna

  Oceniono 52 razy 24

  Teraz czas na prezentację warg sromowych. Oby nie na telebimie... :O

 • iwonnth

  Oceniono 44 razy 22

  haha tylko tyle jej zostało...
  zaświecić cyckami

 • yago

  Oceniono 13 razy 7

  A niby dlaczego "błyśnięcie" cyckami na koncercie miało być jakąś sensacją? No, może poza koncertem Bacha w bazylice... A teraz możecie mnie minusować, świętoszki...

 • komentarzyca

  Oceniono 19 razy 5

  dziwe tylko na to stac ... żalosna

 • zuzanna15

  Oceniono 12 razy 4

  przypadek, w którym "surowi rodzice" już by nie pomogli! może gdyby w dzieciństwie sadzano ją na karnym jeżyku?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX