Kasia Smutniak w zaawansowanej ciąży na rozdaniu nagród filmowych w Rzymie. Prześwitująca sukienka podkreśliła...

Aktorka kwitnie w ciąży.
Kasia Smutniak w zaawansowanej ciąży Gwiazda pokazała brzuszek na rozdaniu nagród filmowych w Rzymie Kasia Smutniak pojawiła się na gali Donatello Awards Ceremony, która odbyła się w Rzymie. Aktorka była nominowana do nagrody za rolę w filmie "Allacciate le cinture". Ostatecznie statuetka powędrowała do Valerii Bruni Tedeschi, jednak piękna Polka i tak zwracała na siebie uwagę gości. Wszystko to za sprawą zaawansowanej ciąży. Spojrzenia ciekawskich przykuwał nie tylko zaokrąglony brzuszek gwiazdy, ale również prześwitująca grafitowa kreacja, która pięknie podkreślała sylwetkę. Smutniak zostanie mamą już po raz drugi. Ojcem dziecka jest włoski producent filmowy Domenico Procacci, z którym Polka jest związana od dwóch lat. Życzymy powodzenia!

Kasia Smutniak pojawiła się na gali Donatello Awards Ceremony, która odbyła się w Rzymie. Aktorka w ciąży prezentuje się pięknie.

Kasia Smutniak pojawiła się na tej imprezie nie bez powodu. Piękna Polka była bowiem nominowana w kategorii Najlepsza aktorka za rolę w filmie "Allacciate le cinture", ale ostatecznie nagroda powędrowała do Valerii Bruni Tedeschi. Co z tego! Gdyby ktoś przez przypadek nie zwrócił uwagi na Smutniak (choć ciężko nam to sobie wyobrazić), to ona sama zadbała o to, żeby być widoczną. Spojrzenia przykuwał nie tylko zaokrąglony brzuch, ale też prześwitująca w strategicznych miejscach grafitowa kreacja.

<< ZOBACZ KASIĘ SMUTNIAK W ZAAWANSOWANEJ CIĄŻY >>

Aktorka oczekuje właśnie drugiego dziecka. Jego ojcem jest włoski producent filmowy Domenico Procacci. Smutniak spotyka się z nim od ponad dwóch lat. 10 lat temu, w 2004 roku na świat przyszło jej pierwsze dziecko - córka Sophie z małżeństwa z Pietro Taricone, który zginął tragicznie w 2010 roku. O jego śmierci Smutniak opowiedziała w poruszającym wywiadzie.

PeeR