Zobaczyć ją na salonach to rzadkość. Tym razem żona Kulczyka przyszła, i to w zmienionej fryzurze

Sebastian Kulczyk i Katarzyna Jordan w 2012 na gali rozdania Złotych Kaczek

Katarzyna Jordan zmieniła kolor włosów i pojawia się salonach. Dawno jej nie widzieliśmy.

Katarzyna Jordan rzadko bywa na imprezach. Gdy pojawiła się na środowym otwarciu nowego warszawskiego sushi baru w towarzystwie Piotra Woźniaka-Staraka, nie poznaliśmy jej. Żona Sebastiana Kulczyka, syna najbogatszego Polaka - Jana Kulczyka, radykalnie zmieniła kolor włosów. Teraz jest brunetką.

Piotr Woźniak-Starak i Katarzyna JordanKapif

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA WCZEŚNIEJ >>

Przez chwilę myśleliśmy nawet, że być może jest to nowa partnerka Staraka, dzięki jednak Waszej czujności, zrozumieliśmy, że tak nie jest. Środowisko najbogatszych w Polsce nie jest duże, a milionerzy często chadzają razem na imprezy. Tydzień wcześniej rodzice Piotra Woźniaka-Staraka bawili się razem z Dominiką Kulczyk. Jednak obecność Jordan na salonach to wyjątkowa sytuacja. Spotkać ją na branżowym raucie to rzadkość.

Kinga Rusin, Jerzy Starak, Dominika Kulczyk WBF

Jordan ma 33 lata, pochodzi z Poznania. Jest córką zamożnego biznesmena Krzysztofa Jordana, sponsora tenisowego turnieju Porsche Open i właściciela firmy "Swift Media", a prywatnie partnera Alicji Resich-Modlińskiej.

 Krzysztof Jordan, Alicja Resich Modlinska KAPIF.PL/KAPIF

Katarzyna Jordan i starszy od niej o rok Sebastian Kulczyk przyjaźnili się przez wiele lat. W 2010 roku wzięli ślub we Francji na Lazurowym Wybrzeżu. W uroczystości wzięło udział 200 gości, którzy dolecieli na miejsce prywatnym samolotem.

karo

Więcej o: