Poród tuż, tuż. Monika Mrozowska na imprezie wyglądała kwitnąco

Aktorka gościła na otwarciu restauracji serwującej sushi.

Poród tuż, tuż, a Mrozowska nie zwalnia tempa. Aktorka pokazała sporych rozmiarów brzuszek.

Monika Mrozowska w zaawansowanej ciąży pojawiła się w środę na otwarciu nowej restauracji Wabu Sushi. Aktorka postawiła na różową sukienkę, do której dobrała bladoniebieskie szpilki na niewielkim obcasie. Mimo luźnego kroju, kreacja opinała się na jej brzuchu, który ma już spore rozmiary. Aktorka jest już w 8. miesiącu ciąży. Ojcem dziecka jest partner Mrozowskiej, operator filmowy i telewizyjny Sebastian Jaworski. Mrozowska ma dwie córki - 10-letnią Karolinę i 4-letnią Jagodę ze związku z Maciejem Szaciłło. Para rozwiodła się w 2012 roku, byli razem 10 lat.

>>>ZOBACZCIE, JAK MROZOWSKA WYGLĄDAŁA NA IMPREZIE<<<

Celebrytka na imprezie ucięła sobie pogawędkę z Arturem Chamskim. Zasiadła też razem z gośćmi przy stole suto zastawionym sushi. Według wielu opinii, jedzenie sushi z surową rybą nie jest wskazane w stanie błogosławionym. Monika Mrozowska jednak przywiązuje wagę do zdrowego odżywiania i jest wegetarianką.

Nie chcę przeceniać diety wegetariańskiej, którą stosuję od kilkunastu lat. Dziękuję, że w środku dobrze się czuję, pomimo tego, że jestem mamą - mówiła w rozmowie z Plotek.pl.

Aktorka rezygnuje nawet z jedzenia ryby, która jest przecież głównym składnikiem sushi. Swego czasu zaproponowała potrawę a la ryba po grecku z tofu zamiast ryby.

Potrawa wegetariańska: ryba po grecku bez ryby, w środku wypełniona tofu (...) Oboje z mężem jesteśmy wegetarianami i nie jemy również ryb. Gotuję po prostu sos z marchewki, cebulki, pomidorów. Zawsze robię tego dużo, bo również osoby normalnie jedzące mięso czy ryby bardzo to lubią. Taka warzywna potrawa smakuje świetnie jako dodatek do innych dań wigilijnych - mówiła w 2009 roku w "Rewii".

W ofercie restauracji znajdziemy jednak dużo rodzajów sushi. Możliwe więc, że Mrozowska skosztowała wariantu tej potrawy bez ryby - np. z samymi warzywami.

Vic