Kelly Rowland jest w CIĄŻY! Na Instagramie pojawiło się już...

Wokalistka spodziewa się potomka.
Kelly Rowland jest w ciąży Wokalistka umieściła na Instagramie sugestywne zdjęcie Kelly Rowland zostanie mamą! Kelly zamieściła na swoim Instagramie wymowne zdjęcie. Obok butów taty stoją już malutkie buty przyszłego potomka Kelly Rowland zostanie mamą! Zagraniczne media - w tym między innymi "Showbiz Spy" - poinformowały, że Kelly spodziewa się swojego pierwszego dziecka. 33-letnia piosenkarka jest podekscytowana tym faktem i bardzo cieszy się z nowej roli. Mężem Kelly jest Tim Witherspoon, z którym zaczęła spotykać się w 2011 roku. Kelly zamieściła na swoim Instagramie wymowne zdjęcie. Obok butów taty stoją już buty potomka. Czyżby gwiazda spodziewała się chłopca?

Kelly Rowland zostanie mamą! Zagraniczne media - w tym między innymi "Showbiz Spy" - poinformowały, że Kelly spodziewa się swojego pierwszego dziecka. 33-letnia piosenkarka jest podekscytowana tym faktem i bardzo cieszy się z nowej roli. Mężem Kelly jest Tim Witherspoon, z którym zaczęła spotykać się w 2011 roku.

Kelly Rowland arrives at the 2013 BAFTA Los Angeles Britannia Awards at the Beverly Hilton Hotel on Saturday, Nov. 9, 2013 in Beverly Hills, Calif. (Photo by Matt Sayles/Invision/AP)MATT SAYLES/INVISION/AP/Matt Sayles

Kelly zamieściła na swoim Instagramie wymowne zdjęcie. Obok butów taty stoją już buty potomka. Czyżby gwiazda spodziewała się chłopca?

Kelly RowlandScreen z Instagram.com/Kelly Rowland

Gratulujemy!

Mix

Więcej o: