Kosecka "ukradła" Kardashian pomysł na suknię ślubną? Żona piłkarza Legii tłumaczy się na FB

Ma pewien dowód na potwierdzenie swoich słów.
Kosecka "ukradła" Kim pomysł na suknię? Żona piłkarza Legii tłumaczy się na FB W sobotę Ola Chlebicka i Kuba Kosecki pobrali się. Wg mediów, weselna suknia Koseckiej to kopia sukni ślubnej Kim Kardashian. Polskie gwiazdy często inspirują się kreacjami tych zagranicznych, ale czy tak było w tym przypadku? W sobotę Ola Chlebicka i Kuba Kosecki powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Modelka tego dnia, jak każda panna młoda, nie oszczędzała na swoim wizerunku. Miała aż dwie suknie ślubne - w pierwszej pojawiła się w kościele, drugą założyła na wesele. I to właśnie ta kolejna była według kolorowej prasy inspirowana ślubną kreacją Kim Kardashian. Według tabloidów nawet pozycja, w której przyszła panna młoda pozowała podczas przymiarek była ściągnięta od zagranicznej celebrytki. I trzeba przyznać, że faktycznie podobieństwo jest ogromne. Kosecka (modelka przyjęła nazwisko męża) zaprzecza jednak tym pomówieniom, a na poparcie swoich słów ma niezaprzeczalny dowód. Całe zamieszanie skomentowała na swoim Facebooku i zamieściła zdjęcie z przymiarek. Celebrytka udowodniła, że suknię miała jeszcze długo przed ślubem Kim. Data jednoznacznie potwierdza, że przymiarki miała już 7 marca. Natomiast kreację Kardashian zobaczyliśmy w pełnej okazałości dopiero dwa dni po jej ślubie z Westem. Teraz nie ma już wątpliwości, że Kosecka wcale nie inspirowała się Kardashianką. Wątpimy jednak, że było odwrotnie. Po prostu panie mają bardzo podobny gust.

Polskie gwiazdy często inspirują się kreacjami tych zagranicznych, ale czy tak było w tym przypadku?

W sobotę Ola Chlebicka i Kuba Kosecki powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Modelka tego dnia, jak każda panna młoda, nie oszczędzała na kreacjach. Miała aż dwie suknie ślubne - w pierwszej pojawiła się w kościele, drugą założyła na wesele. I to właśnie ta kolejna była według kolorowej prasy inspirowana ślubną kreacją Kim Kardashian.

Według tabloidów, nawet pozycja, w której przyszła panna młoda pozowała podczas przymiarek, była ściągnięta od zagranicznej celebrytki. I trzeba przyznać, że faktycznie podobieństwo jest ogromne.

Ola Kosecka i Kim KardashianPo lewej Kardashian, po prawej Kosecka / Facebook.com

Kosecka (modelka przyjęła nazwisko męża) zaprzecza jednak tym pomówieniom, a na poparcie swoich słów ma niezaprzeczalny dowód. Całe zamieszanie skomentowała na swoim Facebooku.

Ola KoseckaFacebook.com

Ola KoseckaFacebook.com

Celebrytka udowodniła, że suknię miała jeszcze długo przed ślubem Kim. Data jednoznacznie potwierdza, że przymiarki miała już 7 marca. Natomiast kreację Kardashian zobaczyliśmy w pełnej okazałości dopiero dwa dni po jej ślubie z Westem. Teraz nie ma już wątpliwości, że Kosecka wcale nie inspirowała się Kardashianką. Śmiemy jednak wątpić, że było odwrotnie. Po prostu panie mają bardzo podobny gust.

aga

Więcej o:
Komentarze (6)
Kosecka "ukradła" Kardashian pomysł na suknię ślubną? Żona piłkarza Legii tłumaczy się na FB
Zaloguj się
 • jezula

  Oceniono 73 razy 69

  Dwie zupełnie różne suknie o podobnym kroju i taka afera. śmieszne :D

 • dodosdontquack

  Oceniono 44 razy 28

  zadna kopia. koseckiej jest gustowniejsza

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 10

  A na chu* ona ma się tłumaczyć? Co kogo to obchodzi?
  Mnie na przykład mniej, niż zeszłoroczny śnieg...

 • browaryr

  Oceniono 21 razy 9

  wary tej pani pokazuja do czego sie nadaje...

 • kociakarma

  Oceniono 42 razy 4

  Cudowna ta suknia i welon.

 • komentarzyca

  Oceniono 9 razy 3

  gratuluję - poślubiłeś kobietę konia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX