Ewelina i Paweł z "Warsaw Shore" są w związku! Ogłosili to na Facebooku

Pasują do siebie?
Ewelina i Paweł z "Warsaw Shore" razem Paweł i Ewelina z Warsaw Shore ogłosili na Facebooku, że są w związku. Znajomość Eweliny i Pawła z "Warsaw Shore" ostatnio coraz bardziej się zacieśniała. Teraz to już oficjalne: para jest razem. Wiadomość tę ogłosili na Facebooku. Znajomość Eweliny i Pawła z "Warsaw Shore" ostatnio coraz bardziej się zacieśniała. Teraz to już oficjalne: para jest razem. Ewelina zmieniła swój status związku na Facebooku i tym samym poinformowała, że jest z Pawłem. Informacja jest widoczna na jej profilu tylko dla znajomych. Screen z jej FB zamieścił też nieoficjalny fanpage "Warsaw Shore". Ostatnio na profilach Pawła i Eweliny zaczęło pojawiać się coraz więcej wspólnych zdjęć. Para zrobiła sobie "selfie" w łazience. Nie brakowało tez gorących pocałunków. Paweł zamieścił wspólne zdjęcia zarówno na profilu oficjalnym jak i prywatnym. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować i życzyć szczęścia w związku.

Paweł i Ewelina z Warsaw Shore ogłosili na Facebooku, że są w związku.

Znajomość Eweliny i Pawła z "Warsaw Shore" ostatnio coraz bardziej się zacieśniała. Teraz to już oficjalne: para jest razem. Ewelina zmieniła swój status związku na Facebooku i tym samym poinformowała, że jest z Pawłem. Informacja jest widoczna na jej profilu tylko dla znajomych. Screen z jej FB zamieścił też nieoficjalny fanpage "Warsaw Shore".

Ewelina z Warsaw Shore Facebook.com/Oglądam Warsaw Shore, więc wiem co to ostry melanż dzifko

Ostatnio na profilach Pawła i Eweliny zaczęło pojawiać się coraz więcej wspólnych zdjęć. Para zrobiła sobie "selfie" w łazience/ Nie brakowało tez gorących pocałunków. Paweł zamieścił wspólne zdjęcia zarówno na profilu oficjalnym jak i prywatnym. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować i życzyć szczęścia w związku.

Ewelina i Paweł z Warsaw Shore Facebook.com/Ewelina Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy

Vic