Magdalena Cielecka o zaręczynach: "Odebrałam mnóstwo telefonów z gratulacjami." A tak naprawdę...

Plotki ją rozbawiły.
Gratulują Cieleckiej "zaręczyn" Aktorka skomentowała informacje o jej rzekomych zaręczynach, które "szczerze ją ubawiły" - Odebrałam mnóstwo telefonów z gratulacjami - powiedziała w rozmowę z "VIVĄ" ubawiona Magdalena Cielecka. Aktorka wyjaśniła jednak, że wcale się nie zaręczyła Magdalena Cielecka podeszła na luzie do plotek dotyczących jej nowego związku. Aktorka od roku jest widywana z nowym partnerem, Dawidem Wajntraubem. Para miała podobno zaręczyć się na romantycznym wypadzie do Rzymu. Okazuje się, że nie jest to prawda. - Odebrałam mnóstwo telefonów z gratulacjami - powiedziała w rozmowę z "VIVĄ". Cielecka pozytywnie przyjęła te rewelacje, a według gazety była "szczerze ubawiona". - To nieprawda. Nie zaręczyłam się - wyjaśniła dobitnie w "VIVIE!". Na jej ślub przyjdzie nam więc trochę poczekać. Magdalena Cielecka przez długi czas związana była z Andrzejem Chyrą. Od czerwca spotyka się z Dawidem Wajntraubem. - Najwyraźniej postanowili przestać się ukrywać, gdy spotkaliśmy ich razem na randce w centrum Warszawy. Nie mogli się od siebie oderwać. Obejmowali się, całowali. Widać było, że połączyło ich szczere uczucie. Nie inaczej było, gdy razem wyjechali na krótki urlop do Gdyni - relacjonuje SE.pl. Wajntraub wychował się w Szwecji, a gdy skończył 18 lat, przeniósł się do Izraela. Obecnie mieszka w Polsce i pracuje jako przewodnik i ekspert od historii i kultury Żydów.

Cielecka skomentowała informacje o jej rzekomych zaręczynach z nowym partnerem, które "szczerze ją ubawiły".

Magdalena Cielecka podeszła na luzie do plotek dotyczących jej nowego związku. Aktorka od roku jest widywana z nowym partnerem, Dawidem Wajntraubem. Para miała podobno zaręczyć się na romantycznym wypadzie do Rzymu. Okazuje się, że nie jest to prawda.

Odebrałam mnóstwo telefonów z gratulacjami - powiedziała w rozmowę z "VIVĄ".

Cielecka pozytywnie przyjęła te rewelacje, a według gazety była "szczerze ubawiona".

To nieprawda. Nie zaręczyłam się - wyjaśniła dobitnie w "VIVIE!".

Magdalena Cielecka Kapif

Na jej ślub przyjdzie nam więc trochę poczekać. Magdalena Cielecka przez długi czas związana była z Andrzejem Chyrą. Od czerwca spotyka się z Dawidem Wajntraubem.

Najwyraźniej postanowili przestać się ukrywać, gdy spotkaliśmy ich razem na randce w centrum Warszawy. Nie mogli się od siebie oderwać. Obejmowali się, całowali. Widać było, że połączyło ich szczere uczucie. Nie inaczej było, gdy razem wyjechali na krótki urlop do Gdyni - relacjonuje SE.pl.

Wajntraub wychował się w Szwecji, a gdy skończył 18 lat, przeniósł się do Izraela. Obecnie mieszka w Polsce i pracuje jako przewodnik i ekspert od historii i kultury Żydów. Zobaczcie, jak wygląda partner Cieleckiej.

Magdalena Cielecka Kapif

Vic

Więcej o: