Córka Pacuły i Salety znowu wymaga dializ: Nie spodziewaliśmy się, że nerka będzie pracowała tak krótko

Rodzina szuka wyjścia z sytuacji.
Córka Pacuły i Salety znów wymaga dializ Rodzina szuka wyjścia z sytuacji. 20-letnia Nicole, córka Ewy Pacuły i Przemysława Salety znowu jest dializowana. Nerka, którą 6 lat temu otrzymała od taty, niestety nie wytrzymała zbyt długo Nicole, córka Ewy Pacuły i Przemysława Salety znowu jest dializowana. Nerka, którą otrzymała od taty, niestety nie wytrzymała zbyt długo. 20-letnia Nicole 6,5 roku temu przeszła przeszczep nerki. Dawcą był jej ojciec, Przemysław Saleta. Nerka jednak przestała funkcjonować i Nicole musiała wrócić do dializ. - Od początku wiedzieliśmy, że nerka, którą dał córce tata, nie wystarczy na całe życie. Tylko nie spodziewaliśmy się, że będzie pracowała tak krótko! Tego się nie przewidzi - powiedziała Ewa Pacuła dla "Rewii". Z tekstu dowiadujemy się, że Nicole stara się, żeby konieczność regularnych dializ nie zdezorganizowała jej zanadto życia. Studiuje, zna 5 języków. - Jest dzielna. Ale cierpi i cała rodzina z nią. Szukamy wyjścia z sytuacji, ale nie jest to takie łatwe - mówi Pacuła. Nicole czeka kolejny przeszczep. Jest wpisana na listę oczekujących. Tylko tyle można zrobić. Ale jak wiadomo, lista jest umowna, bo kiedy trafi się nerka, wygrywa ten, kto ma najwięcej zgodnych antygenów, niekoniecznie ten, który jest pierwszy. Trzeba się uzbroić w cierpliwość - mówił w ubiegłym roku Przemysław Saleta w rozmowie z "Grazią". Ewa Pacuła była pierwszą żoną Przemysława Salety. Nicole jest ich jedynym dzieckiem. Ze swoim obecnym partnerem modelka ma dwie córki: 4-letnią Zuzę i półroczną Polę. - Mój poprzedni związek spowodował, że nie myślałam już o małżeństwie. Ale obecny wniósł nowy oddech w moje życie. Cieniem na tym szczęściu kładzie się tylko choroba córki - mówi Pacuła.

Nicole, córka Ewy Pacuły i Przemysława Salety znowu jest dializowana. Nerka, jaką otrzymała od taty, niestety nie wytrzymała zbyt długo.

20-letnia Nicole 6,5 roku temu przeszła przeszczep nerki. Dawcą był jej ojciec, Przemysław Saleta. Nerka jednak przestała funkcjonować i Nicole musiała wrócić do dializ.

Od początku wiedzieliśmy, że nerka, którą dał córce tata, nie wystarczy na całe życie. Tylko nie spodziewaliśmy się, że będzie pracowała tak krótko! Tego się nie przewidzi - powiedziała Ewa Pacuła dla "Rewii".

Z tekstu dowiadujemy się, że Nicole stara się, żeby konieczność regularnych dializ nie zdezorganizowała jej zanadto życia. Studiuje, zna 5 języków.

Jest dzielna. Ale cierpi i cała rodzina z nią. Szukamy wyjścia z sytuacji, ale nie jest to takie łatwe - mówi Pacuła.

Nicole czeka kolejny przeszczep.

Jest wpisana na listę oczekujących. Tylko tyle można zrobić. Ale jak wiadomo, lista jest umowna, bo kiedy trafi się nerka, wygrywa ten, kto ma najwięcej zgodnych antygenów, niekoniecznie ten, który jest pierwszy. Trzeba się uzbroić w cierpliwość - mówił w ubiegłym roku Przemysław Saleta w rozmowie z "Grazią".

Ewa Pacuła była pierwszą żoną Przemysława Salety. Nicole jest ich jedynym dzieckiem. Ze swoim obecnym partnerem modelka ma dwie córki: 4-letnią Zuzę i półroczną Polę.

Mój poprzedni związek spowodował, że nie myślałam już o małżeństwie. Ale obecny wniósł nowy oddech w moje życie. Cieniem na tym szczęściu kładzie się tylko choroba córki - mówi Pacuła.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 04.12.2011 NAGRANIE TELEDYSKU ZESPOLU BLISS DO PIOSENKI PT. IT'S GOT NOTHIN' 2 DO WITH NEW YORK Z UDZIALEM ANDZELIKI PIECHOWIAK, MARII NIKLINSKIEJ I NICOLE SALETY N/Z: PRZEMYSLAW SALETA EWA PACULA CORKA NICOLE SALETAEAST NEWS/VIPHOTO

alex