Demi Lovato i Wilmer Valderrama PLANUJĄ DZIECKO?!

Wilmer sądzi, że już czas.
Demi Lovato i Wilmer Valderrama planują dziecko? Ukochany gwiazdy twierdzi, że nadszedł moment na założenie rodziny Jak donosi "Hollywood Life", fani Demi Lovato mogą mieć niedługo szczególne powody do radości. Partner artystki Wilmer Valderrama przekonuje ukochaną, że nadszedł czas na dzidziusia! Wilmer ma 34 lata, więc nikogo nie powinno dziwić, że chciałby już zostać ojcem. Jednak Demi jest od niego młodsza o 13 lat i nie czuje się gotowa na macierzyństwo. Wokalistka nieśmiało przypomina o swoim wieku i twierdzi, że chciałaby na razie skupić się pracy. Wielu młodym gwiazdom udało się pogodzić życie rodzinne z pracą w studio. Myślicie, ze Demi zmieni zdanie?

Jak donosi "Hollywood Life", fani Demi Lovato mogą mieć niedługo wielkie powody do radości. Jej chłopak, Wilmer Valderrama, robi wszystko, aby przekonać ją o tym, że nadszedł czas na dzidziusia! Nic dziwnego, że jest już gotowy na bycie ojcem - ma 34 lata. Jego ukochana ma jednak dopiero 21... Dlatego ma pewne wahania.

Wokalistka nieśmiało przypomina o swoim młodym wieku i wyznaje, że chciałaby jeszcze trochę popracować nad muzyką i nad własnym zdrowiem, zanim postanowi zostać matką. Jednak ich miłość może się okazać silniejsza - są ze sobą już tak długo, że istnieje możliwość, że Wilmer zdoła ją przekonać.

Wiele młodych gwiazd pogodziło przecież macierzyństwo z pracą w studio.

Sądzicie, że Demi powinna się zdecydować?

Demi Lovato, Wilmer ValderramaInstagram.com

 

xiu

Więcej o: