Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek biorą ślub już w tę sobotę! "Na przyjęcie zaproszono..."

Szykują przyjęcie weselne na 100 osób.
Ślub Wesołowskiego i Szczurek w sobotę Szykują przyjęcie weselne na 100 osób. Jest już ustalona data ślubu Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek. Para pobierze się 7 czerwca w Warszawie. Na przyjęcie zaproszono ponad 100 osób Ślub Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek tuż tuż. Znamy szczegóły. Jest już ustalona data ślubu Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek. Jak dowiedział się magazyn "Rewia", para pobierze się 7 czerwca w jednym z warszawskich kościołów. - Aga i Kuba są rodowitymi warszawiakami, do tego wierzącymi, więc nie wyobrażają sobie innej możliwości niż ślub w kościele w ich ukochanym mieście - zdradza znajoma aktora. Po ceremonii ślubnej młoda para i zaproszeni goście przeniosą się do hotelu Brant w Wiązownej, którego aktor jest współwłaścicielem. "Na przyjęcie zaproszono ponad 100 osób. Druhną będzie siostra panny młodej, drużbą zaś kolega panny młodego" - informuje pismo. Z treści artykułu dowiadujemy się też, że panna młoda będzie miała na sobie suknię ślubną zaprojektowaną przez Violę Piekut. Suknia zostanie uszyta ze sprowadzonego specjalnie z Portugalii materiału mikado. Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski są ze sobą od 6 lat. Data ślubu była już kilkakrotnie przekładana, kiedy jednak niedawno Wesołowska pochwaliła się zdjęciami z wieczoru panieńskiego w Paryżu wiadomo było, że sakramentalne "tak" padnie ich ust już niebawem.

Ślub Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek tuż tuż. Znamy szczegóły.

Jest już ustalona data ślubu Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek. Jak dowiedział się magazyn "Rewia", para pobierze się 7 czerwca w jednym z warszawskich kościołów.

Aga i Kuba są rodowitymi warszawiakami, do tego wierzącymi, więc nie wyobrażają sobie innej możliwości, niż ślub w kościele w ich ukochanym mieście - zdradza znajoma aktora.

Po ceremonii ślubnej młoda para i zaproszeni goście przeniosą się do hotelu Brant w Wiązownej, którego aktor jest współwłaścicielem.

Na przyjęcie zaproszono ponad 100 osób. Druhną będzie siostra panny młodej, drużbą zaś kolega panny młodego - informuje pismo.

Jakub Wesołowski, Agnieszka Szczurek Kapif

Z treści artykułu dowiadujemy się też, że panna młoda będzie miała na sobie suknię ślubną zaprojektowaną przez Violę Piekut. Suknia zostanie uszyta ze sprowadzonego specjalnie z Portugalii materiału mikado.

Agnieszka Szczurek i Kuba Wesołowski są ze sobą od 6 lat. Data ślubu była już kilkakrotnie przekładana, kiedy jednak niedawno Wesołowska pochwaliła się zdjęciami z wieczoru panieńskiego w Paryżu wiadomo było, że sakramentalne "tak" padnie ich ust już niebawem.

Agnieszka Szczurek Instagram.com

alex