Jacek Kurski rozwodzi się. Wydał oficjalne oświadczenie... na Twitterze

Z żoną Moniką ma troje dzieci.
Jacek Kurski rozwodzi się Polityk wydał oficjalne oświadczenie... na Twitterze Jacek i Monika Kurscy biorą rozwód. "Rozstanie odbywa się w atmosferze dialogu" - zapewnił polityk w oświadczeniu, które zamieścił na Twitterze. Jacek Kurski rozwodzi się z żoną Moniką. Kurscy poinformowali o tym media za pomocą Twittera. Jak zapewnia w nim polityk, rozstanie przebiega w spokojnej atmosferze i zgodzie. Uzgodniono już także zadowalający obie strony podział majątku. Jak donosi "Fakt" pozew o rozwód złożyła 27 maja żona Kurskiego, Monika. Nieoficjalnie "Fakt" dowiedział, się że pani Monika czekała ze złożeniem pozwu do końca kampanii wyborczej, aby wiadomość o rozwodzie nie zaszkodziła mężowi w kampanii. Kurscy mają troje dzieci: Antoniego, Zuzannę i Olgierda. Za ze względu na ich dobro nie chcą udzielać żadnych komentarzy w sprawie.

"Rozstanie odbywa się w atmosferze dialogu" - Jacek i Monika Kurscy rozstają się.

Jacek Kurski rozwodzi się z żoną Moniką. Kurscy poinformowali o tym media za pomocą Twittera.Jak zapewnia w nim polityk, rozstanie przebiega w spokojnej atmosferze i zgodzie. Uzgodniono już także zadowalający obie strony podział majątku.

Jacek Kurski Twitter.com/KurskiPL

Jak donosi "Fakt" pozew o rozwód złożyła 27 maja żona Kurskiego, Monika.

Nieoficjalnie Fakt dowiedział, się że Pani Monika czekała ze złożeniem pozwu do końca kampanii wyborczej aby wiadomość o rozwodzi nie zaszkodziła jej mężowi w kampanii - czytamy.

Kurscy mają troje dzieci: Antoniego, Zuzannę i Olgierda. Za ze względu na ich dobro nie chcą udzielać żadnych komentarzy w sprawie.

Jacek Kurski z dziećmi Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

aga