Rihanna i Drake unikają się na imprezach. To już definitywny koniec?

A mogło być tak pięknie...
Rihanna i Drake unikają się na imprezach To już definitywny koniec? Rihanna i Drake na ostatniej imprezie na MetLife oboje starali się unikać swojego towarzystwa. Uśmiechnęli się do siebie, ale to było wszystko Ich fani liczyli na to, że kryzys w związku jest tylko przejściowy. Niestety - Rihanna i Drake zachowują się wobec siebie jak obcy ludzie i nic nie zapowiada tego, aby miało się to zmienić. Na ostatniej imprezie na MetLife oboje starali się unikać swojego towarzystwa. - Uśmiechnęli się do siebie, ale to było wszystko. On wolał pozostać sam i grać piosenki. Rihanna tańczyła z przyjaciółmi - czytamy. Jak informuje "Showbiz Spy", Drake wciąż nie może się pogodzić z rozstaniem z ukochaną kobietą. RiRi była dla niego wszystkim - teraz nie potrafi znaleźć sobie miejsca. Ale problemy między nimi okazały się nie do rozwiązania. Raper nie może poświęcić dziewczynie całego swojego wolnego czasu, a tego właśnie wymagała.

Ich fani liczyli na to, że kryzys w związku jest tylko przejściowy. Niestety - Rihanna i Drake zachowują się wobec siebie jak obcy ludzie i nic nie zapowiada tego, aby miało się to zmienić. Na ostatniej imprezie na MetLife oboje starali się unikać swojego towarzystwa.

Uśmiechnęli się do siebie, ale to było wszystko. On wolał pozostać sam i grać piosenki. Rihanna tańczyła z przyjaciółmi - czytamy.

Jak informuje "Showbiz Spy", Drake wciąż nie może się pogodzić z rozstaniem z ukochaną kobietą. RiRi była dla niego wszystkim - teraz nie potrafi znaleźć sobie miejsca. Ale problemy między nimi okazały się nie do rozwiązania. Raper nie może poświęcić dziewczynie całego swojego wolnego czasu, a tego właśnie wymagała.

RihannaAP

Sądzicie, że do siebie wrócą?

xiu