Nieobecność Młynarskiej przedłuża się. Podano powód: Rekonwalescencja po zabiegu

Agata Młynarskiej przeszła operację.

Agata Młynarska ciągle przebywa na zwolnieniu, informuje rzeczniczka dziennikarki. Powodem jest proces rekonwalescencji po operacji.

Agata Młynarska z powodu choroby przebywała na zwolnieniu lekarskim już od kilku tygodni.  Wcześniej informowano, że po pobycie w szpitalu 2 czerwca wróci do pracy. Nieobecność dziennikarki jednak się przedłuży.

Prowadząca program "Świat się Kreci", aktualnie przechodzi proces rekonwalescencji po zabiegu wycięcia pęcherzyka żółciowego. O swoim powrocie ze zwolnienia lekarskiego poinformuje po zakończeniu tego procesu. Wydania specjalne programu poprowadzi Maciej Kurzajewski - czytamy w oświadczeniu.

Dziś zostanie wyemitowany specjalny odcinek programu Młynarskiej, jednak niestety bez jej udziału.

Już 2 czerwca widzowie TVP1 będą mieli okazję zobaczyć odcinek podsumowujący Plebiscyt "25 lat wolności". Gośćmi Świat się Kręci będą Zwycięzcy poszczególnych kategorii i osoby związane z wydarzeniami czy miejscami, na które głosowali widzowie na stronie www.swiatsiekreci.tv - podano w oświadczeniu.

Agata Młynarska Kapif

Kłopoty prezenterki ze zdrowiem zaczęły się kilka miesięcy temu. Agata Młynarska w październiku zeszłego roku zasłabła na planie programu "Świat się kręci" - była przemęczona i odwodniona. Dziennikarce podano wtedy kroplówkę i zlecono badania. Praktycznie w tym samym czasie do szpitala trafił jej 73-letni ojciec, Wojciech Młynarski.

Agata Młynarska nie pojawiła się w szpitalu w dniu, w którym jej ojca wypisano do domu (...). Nie mogła tego zrobić, ponieważ wcześniej sama... trafiła do szpitala! Zresztą do tego samego, w którym leżał pan Wojciech... - czytamy w "Rewii".

Wojciech Młynarski, Agata Młynarska w 2008 Kapif

Ostatni okres rzeczywiście mógł obfitować w stresujące wydarzenia. W marcu dziennikarka wzięła ślub z Przemysławem Schmidtem (Agata Młynarska wzięła ślub! "Dla wszystkich to był szok"). Gazeta sugeruje, że być może Młynarska zostanie odciążona nieco z obowiązków, a program może prowadzić naprzemiennie z Maciejem Kurzajewskim.

Na korytarzach na Woronicza mówi się o tym, że jeśli okaże się, iż dziennikarka potrzebuje większego odpoczynku i wsparcia, to niewykluczone, że właśnie z panem Maciejem będą prowadzić program "Świat się kręci" na zmianę - czytamy w "Rewii".