Była dziewczyna Majdana spotyka się z serialowym Sherlockiem: Jest dżentelmenem, ma niezwykły...

Benedict Cumberbatch i Anna Prus podobno spędzili razem czas.
Była dziewczyna Majdana spotyka się z serialowym Sherlockiem Benedict Cumberbatch i Anna Prus podobno spędzili razem czas. Anna Prus, była dziewczyna Radka Majdana, podobno spotyka się z odtwórcą głównej roli w serialu "Sherlock". Była dziewczyna Radka Majdana podobno spotyka się z odtwórcą głównej roli w serialu "Sherlock". Wygląda na to, że brytyjski aktor Benedict Cumberbatch, znany z roli detektywa w serialu BBC "Sherlock", zagustował w Polkach. Aktor podobno poczuł miętę do polskiej aktorki Anny Prus, byłej partnerki Radka Majdana, donosi "Rewia". Para miała spędzić miłe chwile na festiwalu OFF Plus Camera w Krakowie. Widziano ich razem w kinie, na kolacji i na spacerze podczas festiwalu OFF Plus Camera w Krakowie - czytamy w "Twoim Imperium". Podobno nie ukrywali wtedy zażyłości. Spacerują razem, rozmawiają po angielsku, patrząc sobie głęboko w oczy - relacjonowała "Rewia". Według magazynu para spotyka się od kilku tygodni, a jako dowód zamieściła ich wspólne zdjęcie, na którym widać, jak siedzą razem na widowni festiwalu. Wcześniej podobno spotkali się na festiwalu w Cannes. Benedict był w Cannes prywatnie, przyleciał na półtora dnia specjalnie dla Ani. Ona była tak tym podekscytowana, że aby zrobić na nim wrażenie, zamówiła suknię u stylistki Violi Piekut. Następne spotkanie planują w czerwcu. Benedict zaprosił Anię do Londynu na swoje spektakle teatralne - donosi z "Rewia". Aktorka nie zaprzecza, że odtwórca roli Sherlocka zrobił niej wrażenie. - Szanuję go za niezwykły talent, ale przede wszystkim za to, że jest dżentelmenem - mówiła w "Rewii". Anna Prus zasłynęła ze związku z Radkiem Majdanem - para spotykała się w 2012 i hucznie obchodziła 40 urodziny piłkarza. Majdan rozstał się z Prus po tym, ja została skazana na pół roku więzienia w zawieszeniu na 2 lata za posiadanie kokainy. Aktorka tłumaczyła, że doniósł na nią były partner, również piłkarz Damian Gorawski.

Była dziewczyna Radka Majdana podobno spotyka się z odtwórcą głównej roli w serialu "Sherlock".

Wygląda na to, że brytyjski aktor Benedict Cumberbatch, znany z roli detektywa w serialu BBC "Sherlock", zagustował w Polkach. Aktor podobno poczuł miętę do polskiej aktorki Anny Prus, byłej partnerki Radka Majdana, donosi "Rewia". Para miała spędzić miłe chwile na festiwalu OFF Plus Camera w Krakowie.

Widziano ich razem w kinie, na kolacji i na spacerze podczas festiwalu OFF Plus Camera w Krakowie - czytamy w "Twoim Imperium".

Podobno nie ukrywali wtedy zażyłości.

Spacerują razem, rozmawiają po angielsku, patrząc sobie głęboko w oczy - relacjonowała "Rewia".

Anna Prus, 2013Kapif

Według magazynu para spotyka się od kilku tygodni, a jako dowód zamieściła ich wspólne zdjęcie, na którym widać, jak siedzą razem na widowni festiwalu. Wcześniej podobno spotkali się na festiwalu w Cannes.

Benedict był w Cannes prywatnie, przyleciał na półtora dnia specjalnie dla Ani. Ona była tak tym podekscytowana, że aby zrobić na nim wrażenie, zamówiła suknię u stylistki Violi Piekut. Następne spotkanie planują w czerwcu. Benedict zaprosił Anię do Londynu na swoje spektakle teatralne - donosi z "Rewia".

 Benedict CumberbatchReuters

Aktorka nie zaprzecza, że odtwórca roli Sherlocka zrobił niej wrażenie.

Szanuję go za niezwykły talent, ale przede wszystkim za to, że jest dżentelmenem - mówiła w "Rewii".

Anna Prus zasłynęła ze związku z Radkiem Majdanem - para spotykała się w 2012 i hucznie obchodziła 40 urodziny piłkarza. Majdan rozstał się z Prus po tym, ja  została skazana na pół roku więzienia w zawieszeniu na 2 lata za posiadanie kokainy. Aktorka tłumaczyła, że doniósł na nią były partner, również piłkarz Damian Gorawski.

Dlaczego donos na policję w tej sprawie złożył mój ówczesny partner życiowy - Damian Gorawski, dlaczego wezwał policję do naszego domu? Czy to normalne? Co chciał na tym zyskać? - mówiła w Se.pl.

Anna Prus, Radek MajdanKapif

Vic