Agata Passent potwierdza rozstanie z Kuczokiem: Jesteśmy po rozprawie rozwodowej. Małżeństwo trwało rok

Córka Agnieszki Osieckiej rozwiodła się.
Passent potwierdza rozwód z Kuczokiem Córka Agnieszki Osieckiej rozwiodła się. Agata Passent potwierdziła plotki o rozstaniu z Wojciechem Kuczokiem. - Jesteśmy po rozprawie rozwodowej - powiedziała. Małżeństwo trwało rok Ten związek wstrząsnął polskim show-biznesem. Niestety małżeństwo córki Agnieszki Osieckiej trwało zaledwie rok. Agata Passent potwierdziła plotki o rozstaniu z Wojciechem Kuczokiem. - Jesteśmy po rozprawie rozwodowej. Nie chcę tego komentować - powiedziała w rozmowie z "Show". Gazeta donosi, że para przechodziła kryzys. - Rozwiedli się trzy tygodnie temu. Para nie mieszkała razem już od kilku miesięcy, ale do tej pory dementowała doniesienia o kłopotach w związku - czytamy w "Show". Podobno na przeszkodzie stanęła różnica charakterów. - Agata lubić prowadzić bujne życie towarzyskie. Uwielbia się bawić (...), często wyjeżdża też do Berlina, gdzie ma mieszkanie. Dla odmiany Kuczok to introwertyk, samotnik - podaje "Show". Według gazety ojciec Agaty, Daniel Passent, nie akceptował jej związku z mężczyzną, który ma przeszłość. Kuczok ma dwójkę dzieci z poprzednich związków. Córka Agnieszki Osieckiej i Wojciech Kuczok pobrali się w czerwcu, zaledwie pół roku po pierwszym spotkaniu. Ślub Passent i Kuczoka był dużym zaskoczeniem. Kiedy felietonistka poznała pisarza, była jeszcze w związku z Wojciechem Wieteską, z którym ma syna. Plotki o rozstaniu pojawiły się już w styczniu, wtedy jednak im zaprzeczali, a Kuczok sam stwierdził w SMS-ie, który wysłał do "VIVY", że to bzdury.

Ten związek wstrząsnął polskim show-biznesem. Niestety małżeństwo córki Agnieszki Osieckiej trwało zaledwie rok.

Agata Passent potwierdziła plotki o rozstaniu z Wojciechem Kuczokiem.

Jesteśmy po rozprawie rozwodowej. Nie chcę tego komentować - powiedziała w rozmowie z "Show".

Gazeta donosi, że para przechodziła kryzys.

Rozwiedli się trzy tygodnie temu. Para nie mieszkała razem już od kilku miesięcy, ale do tej pory dementowała doniesienia o kłopotach w związku - czytamy w "Show".

Agata Passent, Wojciech KuczokKapif

Podobno na przeszkodzie stanęła różnica charakterów.

Agata lubić prowadzić bujne życie towarzyskie. Uwielbia się bawić (...), często wyjeżdża też do Berlina, gdzie ma mieszkanie. Dla odmiany Kuczok to introwertyk, samotnik - podaje "Show".

Według gazety ojciec Agaty, Daniel Passent nie akceptował jej związku z mężczyzną, który ma przeszłość. Kuczok ma dwójkę dzieci z poprzednich związków. Córka Agnieszki Osieckiej i Wojciech Kuczok pobrali się w czerwcu, zaledwie pół roku po pierwszym spotkaniu. Ślub Passent i Kuczoka był dużym zaskoczeniem. Kiedy felietonistka poznała pisarza, była jeszcze w związku z Wojciechem Wieteską, z którym ma syna. Plotki o rozstaniu pojawiły się już w styczniu, wtedy jednak im zaprzeczali, a Kuczok sam stwierdził w SMS-ie, który wysłał do "VIVY", że to "bzdury".

PHOTO: JAROSLAW WOJTALEWICZ/EAST NEWS  28/09/2012 WARSZAWA  NA PLANIE PROGRAMU TVP KAWA CZY  HERBATA?   N/Z: AGATA PASSENT  KUBA WIETESKA  DANIEL PASSENTEAST NEWS/JAROSLAW WOJTALEWICZ

Vic