Małgorzata Socha schudła aż o dwa rozmiary! Swoją metamorfozę zawdzięcza...

Udało jej się wrócić do formy po ciąży.
Socha schudła aż o dwa rozmiary! Udało jej się wrócić do formy po ciąży. Małgorzata Socha deklarowała wielokrotnie, że przez lata była "typem pączka". Po porodzie starała się wrócić do dawnej sylwetki i schudła do rozmiaru 36! Małgorzata Socha deklarowała wielokrotnie, że przez lata była "typem pączka". Po porodzie starała się wrócić do dawnej sylwetki. Udało jej się osiągnąć swój cel i teraz Socha z dumą może nosić ubrania, w których pokazywała się przed ciążą. Małgorzata Socha po ciąży wróciła już do swojego dawnego rozmiaru, czyli do 36. Remedium okazały się rozsądna dieta i aktywność fizyczna. W wywiadzie dla magazynu "Flesz" wyznała, że podstawą jej życia jest bieganie i zdrowe jedzenie. Dzięki nim nie musi kupować już ubrań w rozmiarze 40. Uważam, ze najważniejszy jest rozsądek. Ja przede wszystkim zdrowo się odżywiam i biegam. Niesamowitą motywacją jest dla mnie książka Beaty Sadowskiej. Podobnie jak ona biorę dziecko do wózka i idę biegać. Dla Sochy idealnym rozwiązaniem jest aktywne spędzanie czasu z dzieckiem. Jednak dopadają ją chwile zwątpienia. Wtedy ponownie sięga do niezawodnej książki: Otwieram wtedy w książce rozdział "Jak tu nie biegać", dotyczący motywowania się, i od razu czuję się gotowa do wyjścia! Bieganie traktuję jako fajny sposób na ruch i spędzanie czasu, w maratonie raczej nie wystartuję - dodaje aktorka. Aktorka biega zazwyczaj trzy bądź cztery razy w tygodniu, zabierając ze sobą na treningi Zosię - swoją córkę. Jej stylem życia zachwycają się także znajomi aktorki, którzy podkreślają, jak ważne jest dla młodej mamy zdrowe odżywianie: Małgosia nigdy nie stosowała żadnej morderczej diety. Po prostu racjonalnie się odżywia. Co więcej, Socha podobno stara się wprowadzać w tajniki zdrowego tryby życia swoją córkę. Zapisała Zosię do Little Gym, jak podaje magazyn, miejsca, gdzie maluchy mogą się bezpiecznie wyszaleć. Socha stawia na sport, dlatego również w swoim nowym domu szykuje specjalne miejsce ćwiczeń - minisiłownię. Swoją nową sylwetką Socha zachwyciła wszystkich na imprezie z okazji 25-lecia lodów Magnum. Aktorka zaprezentowała się wówczas w sukni Dawida Wolińskiego.

Małgorzata Socha deklarowała wielokrotnie, że przez lata była "typem pączka". Po porodzie starała się wrócić do dawnej sylwetki. Udało jej się osiągnąć swój cel i teraz Socha z dumą może nosić ubrania, w których pokazywała się przed ciążą.

Małgorzata Socha po ciąży wróciła już do swojego dawnego rozmiaru, czyli do 36. Remedium okazały się rozsądna dieta i aktywność fizyczna. W wywiadzie dla magazynu "Flesz" wyznała, że podstawą jej życia jest bieganie i zdrowe jedzenie. Dzięki nim nie musi kupować już ubrań w rozmiarze 40.

Uważam, ze najważniejszy jest rozsądek. Ja przede wszystkim zdrowo się odżywiam i biegam. Niesamowitą motywacją jest dla mnie książka Beaty Sadowskiej. Podobnie jak ona biorę dziecko do wózka i idę biegać.

Dla Sochy idealnym rozwiązaniem jest aktywne spędzanie czasu z dzieckiem. Jednak dopadają ją chwile zwątpienia. Wtedy ponownie sięga do niezawodnej książki:

Otwieram wtedy w książce rozdział "Jak tu nie biegać", dotyczący motywowania się, i od razu czuję się gotowa do wyjścia! Bieganie traktuję jako fajny sposób na ruch i spędzanie czasu, w maratonie raczej nie wystartuję - dodaje aktorka.

Aktorka biega zazwyczaj trzy bądź cztery razy w tygodniu, zabierając ze sobą na treningi Zosię - swoją córkę. Jej stylem życia zachwycają się także znajomi aktorki, którzy podkreślają, jak ważne jest dla młodej mamy zdrowe odżywianie:

Małgosia nigdy nie stosowała żadnej morderczej diety. Po prostu racjonalnie się odżywia.

Co więcej, Socha podobno stara się wprowadzać w tajniki zdrowego tryby życia swoją córkę. Zapisała Zosię do Little Gym, jak podaje magazyn, miejsca, gdzie maluchy mogą się bezpiecznie wyszaleć. Socha stawia na sport, dlatego również w swoim nowym domu szykuje specjalne miejsce ćwiczeń - minisiłownię.

Swoją nową sylwetką Socha zachwyciła wszystkich na imprezie z okazji 25-lecia lodów Magnum. Aktorka zaprezentowała się wówczas w sukni Dawida Wolińskiego.

Małgorzata SochaKapif

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA WCZEŚNIEJ >>

Mix